Вітаємо із перемогою у конкурсі студентських есе «Захист прав здобувачів освіти в адміністративних судах» та здобуттям диплому ІІІ ступеня!

Вітаємо студентку групи СП-91 Анастасію Монаршук із перемогою у конкурсі студентських есе «Захист прав здобувачів освіти в адміністративних судах» та здобуттям диплому ІІІ ступеня!

Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду з нагоди відзначення Днів адміністративної юстиції України у 2021 році проведено творчий конкурс есе «Захист прав здобувачів освіти в адміністративних судах».

Конкурс проводився з метою популяризації діяльності судів адміністративної юрисдикції, поєднання освітнього процесу та практики, розвитку професійних навиків і поглиблення знань студентів у сфері адміністративного права та судочинства, стимулювання творчого самовдосконалення студентів.

Бажаємо Анастасії наснаги, натхнення та подальших успіхів!