Вітаємо Мельниченка Анатолія Анатолійовича з перемогою на виборах ректора!

Колектив факультету соціології і права щиро вітає Мельниченка Анатолія Анатолійовича з перемогою на виборах ректора Національного технічного університету України “КПІ імені Ігоря Сікорського”!
Ваша відданість справі, професіоналізм та неоціненний внесок у розвиток нашого університету здобули визнання та підтримку академічної спільноти. Перемога на виборах – це свідчення Вашого авторитету, довіри та поваги, яку Ви заслужили завдяки своїй невтомній праці та стратегічному мисленню.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення та нових досягнень на шляху реалізації амбітних планів та проектів, які сприятимуть подальшому розвитку нашого університету та підвищенню його міжнародного престижу. Нехай Ваша енергія та рішучість ведуть КПІ до нових вершин і досягнень, а кожен день приносить нові можливості для розквіту науки, освіти та інновацій.
Колектив факультету соціології і права завжди готовий підтримати Вас у всіх починаннях і ініціативах. Ми впевнені, що спільними зусиллями ми зможемо досягти ще більших успіхів і зробити вагомий внесок у розвиток нашого університету.