Вітаємо зарахованих на бюджет до магістратури!

Списки зарахованих до магістратури з 01 вересня 2019 року за державним замовленням за технологією ЗНО

281 Публічне управління та адміністрування
Адміністративний менеджмент

Освітньо-професійна програма підготовки

Денна форма навчання

  1. Гула Марія Сергіївна
  2. Клочан Катерина Сергіївна
  3. Ніколенко Дарина Мирославівна
  4. Рубан Юрій Юрійович
  5. Стоколос Владислав Васильович
  6. Усата Марина Михайлівна
  7. Федорова Анастасія Юріївна

Джерело на сайті Приймальної комісії

Електронне урядування

Освітньо-професійна програма підготовки

Денна форма навчання

  1. Волицький Назарій Сергійович
  2. Горб Андрій Вадимович
  3. Нефьодов Дмитро Євгенович
  4. Трачук Владислав Олегович
  5. Тюшкевич Владислав Олегович

Джерело на сайті Приймальної комісії

081 Право
Господарське та адміністративне право і процес

Освітньо-професійна програма підготовки

Денна форма навчання

  1. Бердник Владислава Олегівна
  2. Волкова Вікторія Ігорівна
  3. Горбунов Андрій Ігорович
  4. Лоянич Антон Олегович
  5. Масляник Аліна Ігорівна
  6. Мельник Юрій Андрійович
  7. Охота Ганна Олександрівна
  8. Переяславець Ярослав Германович
  9. Потапенко Вікторія Анатоліївна
  10. Спафаров Дмитро Едуардович

Джерело на сайті Приймальної комісії

Інформаційне право та право інтелектуальної вланості

Освітньо-професійна програма підготовки

Денна форма навчання

  1. Бережницький Ростислав Володимирович
  2. Діденко Юлія Павлівна
  3. Дубенець Максим Богданович
  4. Залєвський Сергій Валерійович
  5. Кішкіна Марина Вадимівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

054 Соціологія
Врегулювання конфліктів та медіація

Освітньо-професійна програма підготовки

Денна форма навчання

  1. Ващук Ангеліна Володимирівна
  2. Ващук Вадим Дмитрович
  3. Колесник Людмила Миколаївна
  4. Назаденко Ксенія Сергіївна
  5. Орепер Ріна Олександрівна
  6. Рідна Вікторія Андріївна
  7. Сар’ян Дмитро Арсенович
  8. Тегза Катерина Юріївна

Джерело на сайті Приймальної комісії

231 Соціальна робота
Міжнародні соціальні проєкти та волонтерська діяльність

Освітньо-професійна програма підготовки

Денна форма навчання

  1. Білоножко Максим Петрович
  2. Загоруйко Максим Вікторович
  3. Ніколаєв Олександр Миколайович
  4. Черевко Дмитро Сергійович

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання

  1. Квасневська Єва-Юлія Борисівна
  2. Мельниченко Олексій Станіславович
  3. Чуянов Богдан Володимирович

Джерело на сайті Приймальної комісіїMercurial X Proximo

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.