Вітаємо зарахованих на контракт до магістратури!

Списки зарахованих з 01 вересня 2019 року до магістратури за кошти фізичних та/або юридичних осіб (освітньо-професійна програма підготовки)

 281 Публічне управління та адміністрування (Адміністративний менеджмент)

Денна форма навчання

  1. Мельник Юрій Андрійович

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання

  1. Волковінська Юлія Валентинівна
  2. Дроздов Віктор Володимирович
  3. Єфімович Віктор Іванович
  4. Малярук Антон Вадимович
  5. Федорцова Марина Сергіївна

Джерело на сайті Приймальної комісії

281 Публічне управління та адміністрування (Електронне урядування)

Заочна форма навчання

  1. Волочай Руслана Сергіївна
  2. Ільїна Олена Юріївна
  3. Мельник Анастасія Ігорівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

054 Соціологія (Врегулювання конфліктів та медіація)

Заочна форма навчання

  1. Вишневська Олена Дмитрівна
  2. Лінінг Дар’я Олександрівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

081 Право (Господарське та адміністративне право і процес)

Денна форма навчання

  1. Бойко Оксана Валеріївна
  2. Лазарець Вікторія Анатоліївна
  3. Молошна Юлія Сергіївна
  4. Павлюк Тетяна Олександрівна
  5. Рубан Юрій Юрійович
  6. Сластьон Вікторія Вікторівна
  7. Стоколос Владислав Васильович

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання

  1. Агруц Єлизавета Анатоліївна
  2. Антонченко Ольга Ігорівна
  3. Атаманюк Геннадій Володимирович
  4. Гречаний Олександр Олексійович
  5. Гурбик Олеся Андріївна
  6. Гурбик Ярослава Андріївна
  7. Дордука Тетяна Сергіївна
  8. Завальнюк Анастасія Михайлівна
  9. Звєркова Альона Олексіївна
  10. Клочан Катерина Сергіївна
  11. Костирін Павло Іванович
  12. Московенко Віталій Іванович
  13. Рудік Анна Юріївна
  14. Сенюк Тетяна Андріївна
  15. Сокира Роман Миколайович
  16. Соловей Наталія Володимирівна
  17. Стеблецький Ілля Миколайович
  18. Чорна-Паршикова Ганна Віталіївна
  19. Чорній Ірина Юріївна
  20. Щербань Аліна Андріївна
  21. Яблонський Антон Георгійович

Джерело на сайті Приймальної комісії

081 Право (Інформаційне право та право інтелектуальної власності)

Денна форма навчання

  1. Демьохін Владислав Андрійович
  2. Савицька Вікторія Вячеславівна
  3. Удовенко Анастасія Андріївна

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання

  1. Бойко Олександра Іванівна
  2. Карєв Ігор Юрійович
  3. Кузьмінська Анна Валеріївна
  4. Моргун Ганна Валеріївна
  5. Парфенюк Ярослав Романович
  6. Якупова Анна Олексіївна
  7. Яровенко Оксана Вікторівна

Джерело на сайті Приймальної комісіїNew Balance Boots

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.