Вітаємо зарахованих на бюджет на бакалаврат!

Списки зарахованих з 01 вересня 2019 року на перший курс за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти

 281 Публічне управління та адміністрування
  1. Осташевська Роксолана Петрівна*
  2. Войцешук Маргарита Сергіївна
  3. Дерев’янко Анастасія Володимирівна
  4. Калюх Марія Володимирівна
  5. Карпенко Євген Сергійович
  6. Костенко Альона Геннадіївна
  7. Кошельник Даніїл Віталійович
  8. Куніцька Злата Едуардівна
  9. Кучерява Олена Сергіївна
  10. Потапенко Софія Олексіївна
  11. Шумська Лідія Олександрівна
  12. Юрченко Катерина Леонідівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

* вступ за Квотою-1

054 Соціологія
  1. Борисенко Вікторія Олександрівна
  2. Весельська Вероніка Вікторівна
  3. Войтенко Олександра Володимірівна
  4. Волкова Аліна Миколаївна
  5. Дідич Валерія Володимирівна
  6. Кацюба Андрій Павлович
  7. Оногуекхіан-Хаберт Надія
  8. Петрушкіна Ольга Володимирівна
  9. Савчук Олександр Олександрович
  10. Соловей Світлана Анатоліївна
  11. Супрунюк Таїсія Максимівна
  12. Ховаєв Євгеній Олександрович
  13. Чепа Еліна Леонідівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

 081 Право
  1. Коломієць Анастасія Ігорівна*
  2. Анікіна Катерина Андріївна
  3. Антонюк Єлизавета Сергіївна
  4. Арюк Тетяна Вікторівна
  5. Гребенчук Альона Ігорівна
  6. Довгань Юлія Сергіївна
  7. Жара Вероніка Олексіївна
  8. Кириченко Ігор Валерійович
  9. Кліпановський Андрій Петрович
  10. Ковалик Катерина Іванівна
  11. Кравчук Анастасія Андріївна
  12. Максименко Каріна Василівна
  13. Монаршук Анастасія Олександрівна
  14. Невечера Софія Анатоліївна
  15. Полгороднік Валерія Олександрівна
  16. Пономарьов Іван Дмитрович
  17. Савченко Микола Олександрович
  18. Самарін Нікіта Михайлович
  19. Сафронова Даріна Вадимівна
  20. Сухоребра Анастасія Артурівна
  21. Хоменко Марина Віталіївна

Джерело на сайті Приймальної комісії

* вступ за Квотою-1

 231 Соціальна робота
  1. Брек Анастасія Іванівна
  2. Величко Аліна Миколаївна
  3. Гордійчук Олексій Олексійович
  4. Дичок Роман Валерійович
  5. Левадня Надія Михайлівна
  6. Мєзєнцова Єва Андріївна
  7. Царук Катерина Василівна
  8. Шморлівська Анастасія Степанівна

Джерело на сайті Приймальної комісіїAir Max 95 Essential

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.