Вітаємо зарахованих на контракт на бакалаврат!

Списки зарахованих з 01 вересня 2019 року на перший курс за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти

 281 Публічне управління та адміністрування

Денна форма навчання

  1. Аракелян Євгенія Геворгівна
  2. Барабаш Борис Вадимович
  3. Бондарєв Владислав Ігорович
  4. Войковська Валерія Віталіївна
  5. Єрмак Яким Максимович
  6. Єфімов Віталій Ігорович
  7. Замотаєва Варвара Миколаївна
  8. Іваненко Анна Павлівна
  9. Качур Влада Станіславівна
  10. Клименко Анастасія Олексіївна
  11. Коваленко Кіріл Максимович
  12. Кухрівський Денис Васильович
  13. Маховік Марія Костянтинівна
  14. Навроцька Юлія Сергіївна
  15. Огер Аліна Костянтинівна
  16. Петькова Софія Ігорівна
  17. Прищепа Ірина Русланівна
  18. Прищепа Тетяна Русланівна
  19. Рибак Антон Сергійович
  20. Сухенко Надія Володимирівна
  21. Тарасенко Аліна Дмитрівна
  22. Тимчук Інна Сергіївна
  23. Трухан Аліна Віталіївна
  24. Турчин Вадим Валерійович
  25. Шпак Ірина Вікторівна
  26. Шундик Анна Володимирівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання

  1. Загородна Альбіна Юріївна
  2. Лавренюк Катерина Олександрівна
  3. Попова Ольга Олексіївна

Джерело на сайті Приймальної комісії

054 Соціологія

Денна форма навчання

  1. Білковський Сергій Сергійович
  2. Гладкий Владислав Володимирович
  3. Кузьменкова Валерія Олександрівна
  4. Мазанько Богдана Олегівна
  5. Руденко Діана Володимирівна
  6. Тарасенко Анастасія Андріївна

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання

  1. Горбач Єлизавета Юріївна
  2. Грузька Галина Юріївна
  3. Компан Андрій Віталійович

Джерело на сайті Приймальної комісії

 081 Право

Денна форма навчання

  1. Адаменко Олександр Вікторович
  2. Арламенко Олександр Віталійович
  3. Бенедюк Катерина Олександрівна
  4. Бєліч Владислава Андріївна
  5. Бистров Микола Дмитрович
  6. Білоконь Максим Ігорович
  7. Блінцов Олександр Андрійович
  8. Бондаренко Микола Миколайович
  9. Брецко Валерія Романівна
  10. Величко Каріна Романівна
  11. Венгловська Катерина Олександрівна
  12. Ветошка Анжеліка Василівна
  13. Вініченко Дар’я Дмитрівна
  14. Вовк Андрій Сергійович
  15. Водяна Марія Сергіївна
  16. Володько Іван Радиславович
  17. Вороніна Юлія Миколаївна
  18. Ворошилова Анастасія Анатоліївна
  19. Гипич Артем Андрійович
  20. Гладченко Анна Сергіївна
  21. Дроник Юлія Сергіївна
  22. Друченко Катерина Андріївна
  23. Дудай Юлія Олександрівна
  24. Дякіна Аліна Юріївна
  25. Єгорченко Марія Ігорівна
  26. Єщенко Олег Богданович
  27. Зигуля Роман Олегович
  28. Золотарьова Єлизавета Сергіївна
  29. Каліон Владислав Олександрович
  30. Карелі Софія Йосипівна
  31. Касянчик Карина Олександрівна
  32. Кияниця Дмитро Григорович
  33. Ковальова Інна Сергіївна
  34. Ковтюх Єлізавета Юріївна
  35. Козаченко Максим Олегович
  36. Козачук Карина Миколаївна
  37. Костенко Іван Ігорович
  38. Костюченко Богдан Павлович
  39. Крутікова Ірина Денисівна
  40. Кузько Ангеліна Сергіївна
  41. Кузьменко Анастасія Сергіївна
  42. Левіцька Каріна Василівна
  43. Левіцька Наталія Олександрівна
  44. Луб’янський Богдан Андрійович
  45. Магдич Владислав Ярославович
  46. Малюк Андрій Андрійович
  47. Марчишина Елвіра Романівна
  48. Мельник Володимир Вадимович
  49. Мельник Дмитро Миколайович
  50. Мельничук Валерія Сергіївна
  51. Мовчан Дмитро Володимирович
  52. Надорожний Вадим Русланович
  53. Ничипоренко Валентин Валентинович
  54. Огієвич Софія Миколаївна
  55. Окорокова Олена Костянтинівна
  56. Олійник Маріна Валеріївна
  57. Онищук Софія Віталіївна
  58. Павлюк Юрій Андрійович
  59. Пелих Максим Іванович
  60. Перевознюк Вікторія Вячеславівна
  61. Почерняєва Дарія Олексіївна
  62. Примак Юлія Анатоліївна
  63. Пушкаренко Богдан Васильович
  64. Радкевич Іван Леонідович
  65. Ревуцька Софія Ігорівна
  66. Редько В’ячеслав Дмитрович
  67. Рибачок Вадим Андрійович
  68. Родіна Дар’я Олегівна
  69. Роєнко Аміна Павлівна
  70. Руденко Нікіта Петрович
  71. Савченко Дар’я Едуардівна
  72. Саргсян Катерина Беніківна
  73. Свистюр Наталія Олександрівна
  74. Сенишин Назарій Тарасович
  75. Сікорський Артем Олександрович
  76. Сіренко Аліна Ігорівна
  77. Сірик Вікторія Сергіївна
  78. Стахова Катерина Миколаївна
  79. Сучкова Олександра Віталіївна
  80. Теліженко Єлизавета Вікторівна
  81. Трембус Катерина Олегівна
  82. Уривко Василь Едуардович
  83. Форсун Діана Віталіївна
  84. Хабенюк Олександр Олегович
  85. Хлебникова Єлизавета Олексіївна
  86. Цинський Данило Миколайович
  87. Чаленко Христина Михайлівна
  88. Чаполда Олександра Василівна
  89. Чудненко Іван Олександрович
  90. Шамрай Аліна Олегівна
  91. Шах Ксенія Ігорівна
  92. Шевчук Дмитро Вікторович
  93. Щербаков Артем Віталійович
  94. Яглов Валерій Миколайович
  95. Якухно Володимир Вікторович
  96. Яцюк Максим Андрійович

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання

  1. Бендік Карина Валеріївна
  2. Віленська Юліана Юріївна
  3. Карпець Максим Андрійович
  4. Мікулін Володимир Олександрович
  5. Огойко Андрій Володимирович
  6. Попаз Ірина Сергіївна
  7. Тимощук Катерина Вікторівна
  8. Тільняк Анастасія Ярославівна
  9. Ткачук Інна Леонідівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

 231 Соціальна робота

Денна форма навчання

  1. Порицький Олександр Олександрович
  2. Пунько Крістіна Олегівна
  3. Резмер Аліна Володимирівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання

  1. Лісовець Петро Ігорович
  2. Шевчук Ангеліна Анатоліївна
  3. Шумілін Сергій Дмитрович

Джерело на сайті Приймальної комісіїWINTER BUNDLES ebay

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.