Вшанування пам’яті Героїв України до Дня захисника України

13 жовтня 2017 року, напередодні Дня захисника України, викладачі та студенти ФСП разом з адміністрацією університету пройшли ходою до храму Святителя  Миколи Чудотворця і вшанували пам’ять покладанням квітів нашим  загиблим студентам та співробітникам під час Революції Гідності та в зоні АТО. З промовою виступив ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського імені Ігоря Сікорського Згуровський М.З. і наголосив, що наші хлопці  віддали своє життя за нашу свободу і незалежність. Нам потрібно бути гідними  їх подвигу.

Потім всі учасники ходи вирушили в корпуси №18 і №19 вшанувати пам’ять покладанням квітів біля меморіальних дощок Героям України – Сергія Бондарєва і Юрія Поправки. Зі словами пошани і подяки загиблим Героям виступили ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Згуровський М.З., декан ФСП Мельниченко А.А., декан ІХФ Панов Є.М. та голова профбюро ФСП Фабрикантова Ю.Б.