Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Напередодні Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, який Україна відзначає 20 лютого, ми вшановуємо усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Це також і наші дорогі герої-політехніки! Вони залишаються в нашій пам’яті назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь. Адміністрація та профбюро факультету вшанували пам’ять покладанням квітів та хвилиною мовчання біля каплички Святого Миколая та у 19 корпусі КПІ ім. Ігоря Сікорського біля меморіальних дошок нашим героям студентам ФСП Юрія Поправки та Влидислава Дюсова.

З промовою виступила декан факультету Цимбаленко Яна Юріївна, яка наголосила, що єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків, а також Нестеренко Юрій Юрій Васильович (начальник відділу питань цивільного захисту та голова ветеранів).

Нехай буде мирним небо і ніколи не згасає віра в щасливе майбутнє української держави!
Слава Україні! Героям слава!