Як забезпечується доброчесність в одному з найвідоміших технічних університетів країни – КПІ ім. Ігоря Сікорського?

Після війни Україна потребуватиме доброчесних та професійних інженерів та спеціалістів різних технічних напрямків. Водночас якісний освітній процес неможливий без ефективної системи запобігання корупції.

У розмові з Яною Цимбаленко, антикорупційною уповноваженою Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», читайте про те:

Як забезпечуєтсья доброчесність в одному з найвідоміших технічних університетів країни — КПІ ім. Ігоря Сікорського?

Як війна вплинула на антикорупціну роботу у закладах вищої освіти?

Чому важлива просвітницька робота зі студентами, працівниками та попередження будь-яких проявів недоброчесності в їхньому середовищі?

Більше за посиланням

Текст: НАЗК