Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2018»

Запрошуємо Вас та ваших студентів відвідати Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2018», який проходитиме 19 квітня 2018 року на території університету (адреса заходу: м. Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху), з 10:00 до 16:30.

На Ярмарку будуть представлені більше 45 компаній (ТОВ “Телерадіокомпанія «Студія 1+1», 3Shape, British American Tobacco Ukraine,   Crannova, Dentsu Aegis Network Ukraine, Intetics, lifecell, Procter&Gamble, Uhuru Corporation, Enixan Entertainment, ТОВ «Анкор Персонал Україна», ТОВ «ДФМ Віртуал Сервіс», ТОВ «Костал Україна», ТОВ «ЛУН УКРАЇНА», ДП «Мелексіс-Україна», ТОВ «Метро Кеш Енд Кері Україна», ДП «Кондитерська корпорація Рошен», ПрАТ «Філіп Морріс Україна», ТОВ «Інфопульс Україна», Леогейминг, ПрАТ «Вентиляційні системи», DEZEGA, KPMG, Ubisoft, Huawei, EPAM, Kodisoft, Unity-bars, Materialese, Райффайзен Банк Аваль,  Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк та інші), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Під час Ярмарку студенти і випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також інших ВНЗ  зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть можливість відвідати презентації від компанфй 3Shape, ТОВ «Анкор Персонал Україна», Ubisoft, Huawei, Інфопульс Україна та інші.

Footwear kids