,

З Днем незалежності України!

З Днем незалежності!
Мирного неба, перемоги та світлого майбутнього нашій чудовій Батьківщині!
Все буде Україна! 🇺🇦

Дорогі київські політехніки!

Щиро вітаю з найважливішим святом нашого народу — Днем Незалежності України!

Прагнення до незалежності українці плекали з глибини віків, від часів Запорозької Січі до часів холодної війни, коли українська діаспора на Заході відзначала День незалежності України 22 січня — в річницю Акта Злуки, до прийняття Верховною Радою УРСР Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року і до ухвалення 24 серпня 1991 року Акта незалежності України Верховною Радою УРСР.

Протягом останніх 30 років українці традиційно відзначали цей день військовими парадами, концертами, патріотичними акціями, фестивалями, піснями й квітами.

На жаль, 31-й рік Незалежності приніс Україні великі випробування. Український народ змушений виборювати найдорожче — свою незалежність, суверенітет, право на життя у власній країні.

У ці непрості часи українська нація по-справжньому гартується в боротьбі, вражаючи світ своєю незламністю, силою та волелюбністю. Перемога у цій боротьбі назавжди ствердить українську націю як одну з найбільш гідних серед цивілізованих націй світу. Іншого шляху в українців немає.

Слава Україні!

Зі щирими побажаннями
ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
ФСП School ⚡️ Зимова школа демократії ФСП
Вступ на бакалаврат
Вступ до магістратури
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
День відкритих дверей
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email