Зустріч студентів з автором проєкта-переможця громадського бюджету міста Києва

Сьогодні, 25 лютого 2021 року, була проведена зустріч студентів 2 курсу ОП «Електронне урядування» з Богданом Гдалем, який у 2020 році ініціював та успішно реалізував проєкт громадського бюджету міста Києва «Вивільнення від автомобілів пішохідної зони біля станції метро Теремки».

Студенти мали можливість ознайомитися з проєктом та проблемами, які виникали на шляху його реалізації. Враховуючи те, що наразі в межах освітнього компонента «Електронна демократія» студенти розробляють власні проєкти громадського бюджету як Києва, так й інших населених пунктів, ця зустріч була для них дуже результативною та пізнавальною.

Дякуємо Богдану Гдалю за цікаву зустріч! Сподіваємося на наступну зустріч, де б можна було почути не лише про участь в бюджеті участі, але й про творчі напрацювання пана Богдана!