Зустріч з спеціалістом Міжнародної організації міграції (підрозділ ООН) і лектором Кунікадзу Акао

🇯🇵 🇺🇦 Сьогодні до КПІ ім. Ігоря Сікорського завітав спеціаліст Міжнародної організації міграції (підрозділ ООН), лектор Кунікадзу Акао. Він розглянув проблеми біженців, які виникають внаслідок збройних конфліктів. Використовуючи свій досвід роботи в Ефіопії у регіоні Тиграй, лектор розказав про виклики, з якими зустрічаються біженці, та про те, як міжнародні гуманітарні агенції надають їм допомогу.
📝 Після лекції відбулась зустріч з керівництвом факультету соціології і права, де обговорювались питання потенційної співпраці та залучення міжнародної допомоги при підготовці до нового навчального року, зокрема, надання підтримки для студентів, які постраждали внаслідок збройної агресії.