Звіт з конференції по творчості

ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція проходила протягом двох днів (14-15 травня 2015 р.).

Пленарне засідання конференції проходило 14 травня в 109 ауд. 7 корп. На пленарному засіданні виступили Новіков Б.В., Богачев Р.М., Босенко О.В., Мельниченко А.А., Муратова І.А., Покулита І.К., Павлова О.Ю., Піхорович В.Д., Рожанська Н.В., Рубанець О.М.

15 травня проходила секційна робота конференції. Секції працювали за напрямками «Соціальна творчість та суспільні практики» (керівник секції В.Д. Піхорович) та «Медіатворчість та художня творчість» (керівник секції Муратова І.А.).

На конференції були присутні гості з інших міст України: Волотко Л.В., Пагута Л.Ю. (м. Дрогобич, Львівська обл.), Лебедєва А.І. (м. Херсон), Рожанська Н.В. (м. Миколаїв), Шаповал О.П. (м. Хмельницький).

За матеріалами доповідей учасників конференції було підготовлено та надруковано збірку матеріалів конференції. Крім того, всім учасникам конференції підготовлено сертифікати учасників.New Balance Running Shoes