Blog

Конкурс на проведення наукових досліджень за темою «Вплив конфлікту на економіку в державі та можливі його наслідки …

З 06 листопада 2018 року Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України оголошує Конкурс на проведення наукових досліджень щодо формування державної політики у сфері розбудови миру, попередження і врегулювання конфліктів.

Конкурс є відкритим для науковців вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ і організацій.

Приймаються заявки на участь у конкурсі за темою: «Вплив конфлікту на економіку в державі та можливі його наслідки: економіка війни (war economy), дивіденди від миру (peace dividends), сіра економіка (grey economy), корумпована економіка».

Дедлайн подачі документів

26 листопада 2018 р.

Вимоги до проведення наукових досліджень

З метою участі в конкурсному відборі наукових досліджень кандидати надсилають на електронну адресу МТОТ наступні документи (інформацію):

1. Супровідний лист з викладенням мотивації та зазначенням відповідного досвіду, що може свідчити про те, що кандидат підходить для написання наукового дослідження.
  2. Резюме кандидата та членів команди, колективу науковців, інститутів, які будуть ключовими у реалізації цього дослідження.
  3. Інформацію про  вищий навчальний заклад (наукову установу),  який представляє кандидат (у разі наявності).
  4. Есе (детальна пропозиція) з визначенням цілей, методології тощо обсягом до 3 сторінок (формату А4, гарнітура Times New Roman шрифт розміром 12-14 друкарських пунктів).

Есе має містити такі деталі (елементи) щодо запропонованого дослідження:

• цілі та конкретні завдання дослідження;
  • обґрунтування дослідження, де має бути окреслена важливість його проведення та очікуваний внесок як до існуючої бази знань з теми дослідження, так і до сфери державної політики та її реалізації;
  • методологічний підхід, який запропоновано використати під час дослідження, включаючи дані про кількісні та/або якісні методи, які слід використовувати, та типи даних, які будуть збиратися; основні групи респондентів; місця, які будуть відвідані під час проведення дослідження; очікувані ризики, припущення та обмеження;
  • робочий план діяльності на період дослідження;
  • список очікуваних результатів, таких як узагальнюючий заключний звіт та підсумкові дані.
Вимоги до кандидатів:
  • ступінь магістра, доктора філософії (кандидата наук), доктора наук за одним чи кількома напрямками: юриспруденція, політологія, економіка, дослідження конфліктів, основи аналітичної роботи, інший напрямок, наближений до вказаних;
  • глибоке розуміння політики, економіки, культури, особливо у фокусі конфлікту та його впливу;
  • досвід аналітичної роботи та написання високоякісних (бажано рецензованих) публікацій з  питань, що підпадають під мандат МТОТ;
  • розуміння та навички написання публікацій з питань, що мають відношення до майбутнього наукового дослідження, у контексті інших країн буде вважатись перевагою.
Результати наукового дослідження мають включати:
  • узагальнюючий заключний звіт по виконаній роботі (до 40 сторінок формату А4, гарнітура Times New Roman, шрифт розміром 12-14 друкарських пунктів) і надання резюме та рекомендацій для державних органів та спеціалістів-практиків;
  • всі проведені статистичні аналізи, включаючи таблиці та графіки, які будуть використовуватися у заключному звіті;
  • всі матеріали, використані для збору якісних даних, включаючи інтерв’ю.
Інтелектуальна власність

Авторське право залишається за автором, в частині немайнових прав (частина 2  статті 14 Закону України «Про авторське право і суміжні права» та стаття 423 Цивільного кодексу України).

Міністерство володітиме всіма майновими правами на будь-яку роботу, створену у зв’язку з проведенням наукового дослідження, включаючи всі дані, документи, інформацію. Ці права включають виключне право на використання наукового дослідження, виключне право дозволяти використання наукового дослідження, право перешкоджати неправомірному використанню наукового дослідження, в тому числі забороняти таке використання.

Розміщення чи публікація (в електронному чи друкованому вигляді) результатів дослідження (або його частин, інформації, що викладена у дослідженні) здійснюється за умови отримання попередньої згоди МТОТ.

Розглядатимуться лише документи, відправлені до Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України  на електронну адресу science@mtot.gov.ua,  не пізніше останнього дня конкурсу (26 листопада 2018р.).

Контактна особа

Гончаренко-Закревська Наталія Валеріївна
+38 066  644 85 59

Документи, оформлені без дотримання всіх зазначених вище вимог та/або надіслані після 26 листопада 2018 р., розглядатися не будуть! (за датою в електронній пошті – не пізніше 26 листопада 2018 р.).Air Jordan XI 11 High