Зустріч студентів з міністром юстиції

Перед святковим днем студентів вкотре відбувається зустріч з Міністром Юстицій та його колегами в КНУ ім. Тараса Шевченка. На цьому заході були присутні й учасниками наукового гуртка «Творча лабораторія законодавства».

Представник міністерства дуже надихнув майбутніх юристів та закликав не втрачати час, а під час навчання покращувати свої навички, проходити стажування задля вдалого пошуку роботи одразу після закінчення ЗВО. Колеги міністра розповіли про свій професійний досвід, а саме як вони прийшли до роботи на державній службі та як знайшли свою юридичну професію, яка б їх задовольняла. Вони давали корисні рекомендації майбутнім юристам: мріяти, не втрачати мотивацію, знайти свій шлях в юриспруденції, відповідати за свої рішення та насолоджуватись життям.

Після надихаючих розповідей у всіх присутніх з‘явилась можливість задати декілька питань Міністру юстицій.

Деякі з них:

Питання 1. У нашій країні постала проблема з низькою правовою обізнаністю громадян. Чи думали Ви над рішенням цієї проблеми?
Відповідь: Наше міністрество вже як рік запустило проєкт «Я маю право», якийпідтримується урядом і президентом країни. В рамках цього проєкту проходять просвітницькі програми з прав людини.

Питання 2. Чи задумувались Ви над практичною співпрацею між проєктом «Я маю право» і ЗВО, зокрема київськими?
Відповідь: Так, звичайно. Ми над цимпрацюємо. Наразі діє співпраця з університотомімені Т. Шевченка і в подальшому зацікавлені в розширенні області співпраці.

Питання 3. За офіційною статистикою за 2016 рік в Україні кількість виправдовувальних вироків становить 1 відсоток. Чи можете Ви прокоментувати становище на даний момент.
Відповідь: На жаль статистика не змінюється. Проблема в тому, що практично суд починає приховувати злочини прокурорів. А це означає, що людина отримає обвинувальний вирок. Зараз так склалось, що судді- асистенти прокурів. Потрібно негайно змінювати цю системо; зараз прокурори втратили частину функцій.

На кінець заходу приємним бонусом було фото з міністром та членами міністерства на згадку про цей захід та як мотивація діяти, намагатися та йти до своєї мрії.

Sneakers

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
День відкритих дверей ФСП
Бакалаврат 2024
Магістратура 2024
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
Думка студентів про факультет і навчання
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email