Зустріч студентів з міністром юстиції

Перед святковим днем студентів вкотре відбувається зустріч з Міністром Юстицій та його колегами в КНУ ім. Тараса Шевченка. На цьому заході були присутні й учасниками наукового гуртка «Творча лабораторія законодавства».

Представник міністерства дуже надихнув майбутніх юристів та закликав не втрачати час, а під час навчання покращувати свої навички, проходити стажування задля вдалого пошуку роботи одразу після закінчення ЗВО. Колеги міністра розповіли про свій професійний досвід, а саме як вони прийшли до роботи на державній службі та як знайшли свою юридичну професію, яка б їх задовольняла. Вони давали корисні рекомендації майбутнім юристам: мріяти, не втрачати мотивацію, знайти свій шлях в юриспруденції, відповідати за свої рішення та насолоджуватись життям.

Після надихаючих розповідей у всіх присутніх з‘явилась можливість задати декілька питань Міністру юстицій.

Деякі з них:

Питання 1. У нашій країні постала проблема з низькою правовою обізнаністю громадян. Чи думали Ви над рішенням цієї проблеми?
Відповідь: Наше міністрество вже як рік запустило проєкт «Я маю право», якийпідтримується урядом і президентом країни. В рамках цього проєкту проходять просвітницькі програми з прав людини.

Питання 2. Чи задумувались Ви над практичною співпрацею між проєктом «Я маю право» і ЗВО, зокрема київськими?
Відповідь: Так, звичайно. Ми над цимпрацюємо. Наразі діє співпраця з університотомімені Т. Шевченка і в подальшому зацікавлені в розширенні області співпраці.

Питання 3. За офіційною статистикою за 2016 рік в Україні кількість виправдовувальних вироків становить 1 відсоток. Чи можете Ви прокоментувати становище на даний момент.
Відповідь: На жаль статистика не змінюється. Проблема в тому, що практично суд починає приховувати злочини прокурорів. А це означає, що людина отримає обвинувальний вирок. Зараз так склалось, що судді- асистенти прокурів. Потрібно негайно змінювати цю системо; зараз прокурори втратили частину функцій.

На кінець заходу приємним бонусом було фото з міністром та членами міністерства на згадку про цей захід та як мотивація діяти, намагатися та йти до своєї мрії.

Sneakers