Конкурс з вирішення кейсу “Jurisprudent”

Відповідно до рішення Координаційної ради молодих юристів міста Києва при ГТУЮ у місті Києві (протокол No 02/02 від 02.02.2017) організовується конкурс з вирішення кейсу «Jurisprudent», спрямований на стимулювання юридичної освіти, правової грамотності, посилення прикладного характеру юридичних знань.

Детальніше про конкурс

Умови участі

Учасники конкурсу. У конкурсі беруть участь особи, які навчаються у вищих навчальних закладах України юридичного спрямування в якості студентів, а також особи, які навчаються на юридичних факультетах юридичного спрямування вищих навчальних закладів України.

Для участі необхідно надіслати у визначені строки надсилає на електронну адресу jurisprudent2016@mail.ua заповнену анкету та вирішення кейсу конкурсу (кейс конкурсу наведено в Додатку до Положення).

Вирішення кейсу викладається у формі висновку , в якому має бути обґрунтовано шлях вирішення відповідної проблемикейсу. При цьому, в такому обґрунтуванні необхідно навести:

• постановку проблеми кейсу в загальному вигляді;
  • аналіз положень законодавства України та актів міжнародного права, які регулюють суспільні відносини, про як йдеться в кейсі;
  • аналіз практики Європейського суду з прав людини та судів України вищих інстанцій з вирішення відповідних справ.

Якщо у висновку за результатами вирішення Кейсу запропоновано судову форму захисту, то доцільно також навести в такому висновку положення стосовно виконання можливого судового рішення.

Вирішення кейсу може містити й інші засновки/варіанти тощо, які, на думку автора вирішення кейсу, можуть належно обґрунтувати його позицію по вирішенню кейсу.

Строки конкурсу:

• розповсюдження інформації про проведення Конкурсу – лютий 2017 року.
  • подання матеріалів конкурсантами – 02 лютого – 08 квітня 2017 року. 08 квітня 2017 року є останнім днем подання таких матеріалів.
  • розгляд та оцінювання матеріалів, поданих конкурсантами: 09-30 квітня 2017 року.
  • повідомлення осіб, які посіли перше, друге, третє місце, час та місце нагородження, нагородження таких осіб: травень 2017 року.

Детальні умови конкурсуNike Converse Shoes youth