Cпеціалізація «Управління публічними закупівлями»

Cпеціальність: 281 Публічне управління та адміністрування
Вибірковий блок дисциплін «Управління публічними закупівлями» доступний на спеціалізаціях «Адміністративний менеджмент» та «Електронне урядування»

З 2016 року всі закупівлі бюджетними організаціями здійснюється через електронну систему публічних закупівель ProZorro. З метою забезпечення ефективного та прозорого здійснення публічних закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, попередження порушень при здійсненні публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції та забезпечення належного рівня знань та практичних навичок спеціалістів, відповідальних за організацію та проведення публічних закупівель, достатнього для кваліфікованого здійснення процедур закупівель відповідно до вимог законодавства, кафедра теорії та практики управління Факультету соціології і права КПІ імені Ігоря Сікорського здійснює підготовку фахівців у межах освітньо-професійної програми підготовки магістрів зі спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» за спеціалізацією «Управління публічними закупівлями» для сфери публічних закупівель України.

Вибірковий блок дисциплін

Метою вибіркового блоку дисциплін «Управління публічними закупівлями» є підготовка управлінських кадрів, що здатні системно та інноваційно мислити, приймати ефективні рішення, які володіють сучасними інструментами менеджменту та інформаційно-комунікаційними технологіями та виконуватимуть функції управління публічними закупівлями на високому професійному рівні.

Оволодіння вибірковим блоком дисциплін є основою для кар’єрного зростання або засобом для службового просування в органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, державних (комунальних) підприємствах, установах, закладах та організаціях.

Навчальний план

Вибірковий блок дисциплін складає 25% від навчального план. Включає навчальні дисципліни базової підготовки та навчальні дисципліни професійної та практичної підготовки та частину цього циклу за вибором студентів.

Переваги навчання вибіркового блоку дисциплін:
 • індивідуальний підхід до кожного студента;
 • потужний професорсько-викладацький склад;
 • наявність широкого спектру баз практики;
 • можливість отримати подвійний диплом та участі в програмах
 • академічної мобільності;
 • використання інтерактивних методів навчання і нових інформаційно-
 • комунікаційних технологій;
 • доступ до електронної системи закупівель РroZorro (у тестовому режимі);
 • доступ до широкої бази інформаційних ресурсів.
Серед навчальних дисциплін, які будуть вивчати студенти:
 • «Публічні закупівлі»;
 • «Запобігання корупції в публічних закупівлях»;
 • «Міжнародні та національні стандарти професійної діяльності»;
 • «Документознавство»;
 • «Фінансове право» тощо.

Саме фахівці, які пройши підготовку за вибірковим блоком дисциплін «Управління публічними закупівлями» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», здатні усунути існуючі недоліки та внести нові підходи і методики в розвиток сфери публічних закупівель України.

Детальніше про вступ на ФСП (магістратура 2018)
Детальніше про спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування
Детальніше про кафедру теорії та практики управління
На зображенні використаний логотип Prozorro.
Back
ФСП School ⚡️ Зимова школа демократії ФСП
Вступ на бакалаврат
Вступ до магістратури
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
День відкритих дверей
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email