Участь студентів ФСП у німецькій програмі обміну

Вітаємо наших студенток ФСП Данилову Віту, Кузьменко Анастасію та Левіцьку Карину з участю в спеціальній німецькій програмі обміну студентів ZAV. Програма розрахована на проходження канікулярної практики в Німеччині. Державна програма обміну студентів Федерального агентства по працевлаштуванню в Німеччині надає іноземним студентам можливість офіційно жити і практикуватися впродовж літніх канікул на період від 2 до 3 місяців. Стати учасником цієї програми може стати будь-який студент, що має величезне бажання відвідати Німеччину. Студентки матимуть шанс поближче познайомитися з культурою та традиціями, вивчати та покращити мовні навички та подорожувати Німеччиною, а це, своєю чергою, допоможе покращити професійні навички.