ФСП на КПІАбітFest (День відкритих дверей КПІ)

Раніше, 12 грудня 2020 року, представники факультета соціології і права брали участь у КПІАбітFest (День відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського).

Під час онлайн-зустрічі у Zoom була надана основна інформація щодо вступу на наш факультет соціології і права, особливості вступу на бакалаврат у 2021 році.

Учасники онлайн-зустрічі то приєднувалися, то змінювалися (скріншоти є в наявності не всі), але важливою частиною спілкування зі вступниками та батьками були відповіді на запитання, серед яких цікавилися:
– можливостями працевлаштування після закінчення навчання за спеціальностями на нашому факультеті;
– можливостями проходження студентської практики;
– можливостями навчання за програмами кредитної мобільності/міжнародних обмінів;
– можливостями продовжити наукову діяльність після бакалаврата та магістратури;
– розташуванням і умовами проживання у гуртожитку, а також послугами, які надаються у студмістечку;
– соціально-побутовими питанням, в тому числі умовами навчання в аудиторіях і енергоефективністю (опалення в аудиторіях, які встановлені вікна тощо);
– важкістю навчання, особливо щодо математики :)

Звісно, на всі запитання були надані відповіді.

Дякуємо всім присутнім на онлайн-зустрічі, а також нагадуємо, що вся актуальна інформація щодо вступу на наш факультет з’явяляється на відповідних сторінках на сайті ФСП:
бакалаврат
магістратура
Наразі сторінки оновлюються відповідно до змін в Умовах прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році.

Також у нас є Telegram-канал та Telegram-чат для вступників.

У разі виникнення питань щодо вступу на факультет соціології і права – пишіть, ми з радістю відповімо на запитання)