Участь представників ФСП у презентації новоствореного Центру розбудови миру під егідою МРТОТ України

Делегація КПІ ім. Ігоря Сікорського на чолі з ректором Університету, академіком НАН України Згуровським Михайлом Захаровичем, деканом ФСП Цимбаленко Яною Юріївною, за участі завідувача кафедри соціології Федорченко-Кутуєва Павла Володимировича та директора Світового центру даних при КПІ ім. Ігоря Сікорського Єфремова Костянтина Вікторовича, а також студентів освітньої програми «Врегулювання конфліктів та медіації», взяла участь у презентації новоствореного Центру розбудови миру під егідою Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Під час презентації виступили:
– академік Згуровський Михайло Згуровський;
– віце-прем’єр-міністр України, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Верещук Ірина Андріївна;
– міністр юстиції Малюська Денис Леонтійович;
– представники громадянського суспільства та експерти.

Були експліковані концепції та політичні інструменти розбудови миру та відновного правосуддя, а також відбудови інфраструктури.