Участь представників ФСП у робочій нараді з розробки проєкту модернізації системи захисту від біологічних загроз

Раніше, 13 листопада 2020 року, відбулася робоча нарада з розробки проєкту модернізації системи захисту від біологічних загроз за участі IAPAC в Україні, КНП «Київський міський центр громадського здоров’я» (далі – КМЦГЗ) Kyiv City Public Health Center – Міський Центр Громадського… та фахівців КПІ ім. Ігоря Сікорського, а саме нашого факультета соціології і права, щодо основних напрямів реалізації проекту прогнозного моделювання і передбачення пандемічних явищ COVID-19 на прикладі критичної інфраструктури м. Києва.

З метою розробки альтернатив управлінських рішень, заходів щодо їх реалізації, а також підвищення ефективності та якості управлінських рішень в частині запобігання виникненню і усуненню наслідків кризових і надзвичайних ситуацій вирішено залучити працівників #КМЦГЗ спільно з фахівцями з управління суспільним розвитком, соціологічних досліджень, психологічної підтримки та правознавства факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.

В якості організаційно-технічної платформи використовується інформаційно-аналітичний ситуаційний центр для сценарного моделювання кризових і безпекових явищ Світового центру даних, що дозволяє реалізувати комплекс сервісів розв’язання наступних взаємопов’язаних задач:
– аналіз та сценарне моделювання складних соціально-економічних та безпекових систем;
– побудова та дослідження в реальному часі можливих сценаріїв розвитку цих систем;
– дослідження суспільних настроїв та очікувань населення окремих регіонів країни і України в цілому;
– аналіз кібернетичного стану інформаційних ресурсів країни і її стратегічно важливих секторів з огляду на безпеку держави;
– оцінка наслідків управлінських рішень з важливих напрямів розвитку держави тощо.

За результатами наради визначено стратегічні напрями співпраці учасників та запропоновано сформувати робочу групу за участі зазначених вище структур, профільних установ Національної академії медичних наук України, а також запросити ДУ «Центр медичної статистики МОЗ України» та ДУ «Центр психічного здоров’я та моніторингу алкоголя та наркотиків МОЗ України».

18 листопада 2020 року вже була проведена перша зустріч учасників у форматі Zoom-конференції.

#фспінформ #fspinform #кпі #кпи #фсп #ntuukpi #вступ #вступ2021 #зно #зно2021 #київ #киев #україна #украина #публічнеуправліннятаадміністрування #право #соціологія #соціальнаробота