Участь представників кафедри господарського та адміністративного права у відеоконференції «Як бізнесу домогтися виконання судового рішення в Україні»

17 березня 2021 року представники кафедри господарського та адміністративного права ФСП Бевз Світлана та Перестюк Наталія взяли участь у відеоконференції «Як бізнесу домогтися виконання судового рішення в Україні», організованій Українським союзів промисловців і підприємців спільно з Радою бізнес-омбудсмена.

На цьому заході представники Ради бізнес-омбудсмена презентували результати системного дослідження «Як бізнесу домогтися виконання судового рішення в Україні» та напрацьовані пропозиції щодо вдосконалення механізму виконання судових рішень в Україні.

Зокрема, Суховий Василь підняв питання діяльності державних та приватних виконавців; Боднарчук Андрій наголосив на проблемах виконання судових рішень на етапі досудового слідства в кримінальних провадженнях; Сластунов Кирило виокремив можливі шляхи підвищення показника виконання судових рішень у податковій сфері; Куценко Володимир окреслив проблеми, пов’язані з імплементацією рішень іноземних судів в Україні.

Підняті питання та окреслені окремі пропозиції їх вирішення викликали неабиякий інтерес до проведеного дослідження, з яким можемо ознайомитися за посиланням. Долучайтеся!