Захист практики студентами-магістрами кафедри інформаційного, господарського та адміністративного права

З 31 січня по 13 лютого 2022 року під керівництвом к. ю. н., доц. кафедри ІГАП Корнєєва Ю. В. студенти мали нагоду пройти клінічну (юридичну) практику у Правобережному київському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги – одній з баз практики, яка була запропонована кафедрою.

Метою практики було навчитися застосовувати правові норми, здійснювати дії, пов’язані із захистом прав і законних інтересів фізичних і юридичних осіб, самостійно вирішувати спірні питання і надавати безкоштовну правову допомогу громадянам.

Ознайомлення з роботою Центру, опрацювання звернень громадян, тестування новинок, які будуть впроваджені Центром найближчим часом у роботу, виконання обраного індивідуального завдання, та пропозиції щодо працевлаштування – це далеко не повний перелік того, що було на практиці наших магістрів.

Щиро дякуємо нашим партнерам – Правобережному київському місцевому центру з надання БВПДбезоплатної вторинної правової допомоги – та керівнику Бреусу Сергію Михайловичу за якісну та ефективну співпрацю!