Практика студентів 4-го курсу в Господарському суді Київської області

Під час проходження практики в Господарському суді Київської області студенти ознайомились з організацією діяльності цього суду, його функціям та структурою. Ознайомилися з роботою канцелярії, зокрема, з організацією діловодства, обліком господарських справ, порядком реєстрації вхідної та вихідної кореспонденції, порядком складання господарських справ та їх структури. Студентів також ознайомили з порядком ведення судового засідання, викликом сторін в судове засідання, перевіркою довіреностей представників та оформленням протоколу судового засідання. Протягом проходження практики студенти були присутні на багатьох судових засіданнях, що дало можливість побачити практичне застосування норм процесуального закону. Даний досвід буде корисний студентам у подальшій практичній діяльності. Як зазначають студенти, з боку бази практики були створені всі необхідні умови для кращого ознайомлення із діяльністю суду.