Започаткування науково-практичного товариства «Перша інноваційна онлайн юридична клініка КПІ ім. Ігоря Сікорського» на базі ФСП

Відповідно до Розпорядження декана ФСП №14а від 13.03.2020 року, враховуючи епідеміологічну ситуацію та переведення ФСП на дистанційний режим навчання, на факультеті соціології і права створюється Науково-практичне товариство «Перша інноваційна онлайн юридична клініка КПІ ім. Ігоря Сікорського» (консультаційна діяльність здійснюється також онлайн).

Положення розроблено з врахуванням норм Закону України «Про освіту», Указу Президента України «Про національну програму правової освіти населення», Указу Президента України «Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року», Наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Типового положення про юридичну клініку вищого навчального закладу України», локальних актів університету тощо, реалізуючи рекомендації Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення та з метою створення належних умов для набуття громадянами необхідного обсягу правових знань та навичок у їх застосуванні, надання безоплатної правової допомоги особам, які потребують соціального захисту та підтримки, а також отримання студентами старших курсів юридичних спеціальностей 081 Право практичних навичок юриста.

Мета

Метою юридичної клініки є:

1. Підвищення рівня практичних знань, умінь і навичок студентів юридичних спеціальностей що навчаються за спеціальністю 081 Право.
  2. Забезпечення доступу представників соціально вразливих груп суспільства до правової допомоги.
  3. Формування правової культури громадян.
  4. Підготовка та навчання студентів у дусі дотримання й поваги до принципів верховенства права, справедливості і людської гідності.

Ознайомитися із завданнями, функціями, організаційно-правовою структурою та порядком роботи можна у Положенні про Науково-практичне товариство «Перша інноваційна онлайн юридична клініка КПІ ім. Ігоря Сікорського»