ВСТУП 2018

Дякуємо, що обрали ФСП!

Шановні абітурієнти!

Щиро вітаю з рекомендуванням Вас до зарахування на навчання за обраним Вами фахом.
Вдячний за те, що Ви зробили свій вибір долучитися до великої і дружної сім’ї Київської політехніки.
Наш колектив буде робити все для того, щоб виправдати Ваші сподівання на здобуття якісної освіти і престижної професії в майбутньому.

З найкращими побажаннями, декан ФСП,
Мельниченко Анатолій Анатолійович

Списки зарахованих 2018

Бакалаврат

Бюджет

281 Публічне управління та адміністрування

Вступ на основі повної загальної середньої освіти
Денна форма навчання
  1. Ковеня Микола Олександрович*
  2. Славіна Дар’я Максимівна
  3. Тивоняк Денис Олександрович
  4. Кушпіт Дар’я Дмитрівна
  5. Лахманюк Альона Вікторівна
  6. Дуброва Костянтин Сергійович
  7. Плотнікова Олександра Геннадіївна
  8. Латошкін Єгор Вікторович
  9. Біленко Маргарита Анатоліївна
  10. Шиць Олександра Русланівна
  11. Ордеха Владислав Ігорович

* вступ за квотами

Джерело на сайті Приймальної комісії

054 Соціологія

Вступ на основі повної загальної середньої освіти
Денна форма навчання
  1. Ялоза Владислав Андрійович*
  2. Артеменко Катерина Сергіївна
  3. Горова Дар`я Олексіївна
  4. Гришканич Роман Іванович
  5. Данилова Віта Іванівна
  6. Жаковська Софія Владиславівна
  7. Заєць Ольга Юріївна
  8. Костюк Дар`я Павлівна
  9. Кравецька Аліна Сергіївна
  10. Лініченко Валерія В`ячеславівна
  11. Мельник Людмила Олегівна
  12. Михайлюк Марія Петрівна
  13. Мороз Анастасія Миколаївна
  14. Олейнік Ольга Андріївна
  15. Слінченко Вікторія Миколаївна
  16. Цикало Антоніна Юріївна

* вступ за квотами

Джерело на сайті Приймальної комісії

081 Право

Вступ на основі повної загальної середньої освіти
Денна форма навчання
  1. Кухарчук Ксенія Олександрівна*
  2. Афанасьєва Вікторія Олегівна
  3. Балінська Валерія Олександрівна
  4. Бедрата Анастасія Віталіївна
  5. Водько Юлія Володимирівна
  6. Гайкова Ірина Артемівна
  7. Геращенко Яна Валентинівна
  8. Западинчук Владислав Олександрович
  9. Зух Юліана Олександрівна
  10. Кучер Марія Володимирівна
  11. Лаушкін Ілля Олексійович
  12. Лукаш Мирослава Олексіївна
  13. Магеррамова Нермін Закірівна
  14. Марцинюк Вікторія Вадимівна
  15. Микитенко Альона Віталіївна
  16. Мінькіна Дар`я Ігорівна
  17. Ніколюк Аліна В`ячеславівна
  18. Петя Руслана Володимирівна
  19. Полякова Ірина Валентинівна
  20. Пономаренко Аліна Олександрівна
  21. Прокопенко Анна Вікторівна
  22. Страхов Сергій Сергійович
  23. Томик Вікторія Вікторівна
  24. Ярош Ілля Сергійович
  25. Фоменко Олександр Володимирович**

* вступ за квотами

Джерело на сайті Приймальної комісії

** студент переведений на вакантні місця державного замовлення зі зміною джерела фінансування (джерело)

231 Соціальна робота

Вступ на основі повної загальної середньої освіти
Денна форма навчання
  1. Гребеневич Анастасія Юріївна
  2. Жукова Анастасія Юріївна
  3. Казарян Ярослав Русланович
  4. Крилова Ілона Костянтинівна
  5. Мудрак Діана Вадимівна
  6. Огороднік Анастасія Анатоліївна
  7. Петрова Ольга Дмитрівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

Контракт

281 Публічне управління та адміністрування

Вступ на основі повної загальної середньої освіти
Денна форма навчання
  1. Бей Олександр Олексійович
  2. Берестяна Тамара Сергіївна
  3. Волинець Олександр Вадимович
  4. Волинько Кирил Ігорович
  5. Глушенко Микола Борисович
  6. Іванова Дар’я Сергіївна
  7. Ісоян Артьом Едуардович
  8. Коцур Ольга Андріївна
  9. Ольшанікова Олександра Миколаївна
  10. Осадчий Олександр Юрійович
  11. Отрублянко Анастасія Володимирівна
  12. Попович Анна Яківна
  13. Смирнова Галина Віталіївна
  14. Урсул Анастасія Олександрівна
  15. Шевченко Дмитро Павлович
  16. Шевченко Ірина Олегівна
  17. Яременко Аліна Сергіївна

Джерело на сайті Приймальної комісії

054 Соціологія

Вступ на основі повної загальної середньої освіти
Денна форма навчання
  1. Биковець Марія Валеріївна
  2. Подлесний Ігор Ігорович

Джерело на сайті Приймальної комісії

081 Право

Вступ на основі повної загальної середньої освіти
Денна форма навчання
  1. Аленіна Дар’я Олександрівна
  2. Анісімова Дар’я Андріївна
  3. Артеменко Вікторія Миколаївна
  4. Афанасьєв Дмитро Володимирович
  5. Бабко Анастасія Олександрівна
  6. Башинський Олексій Олександрович
  7. Березіна Катерина Романівна
  8. Бескровний Олександр Леонідович
  9. Бец Анатолій Анатолійович
  10. Бивалов Костянтин Олександрович
  11. Бізяєв Вячеслав Андрійович
  12. Білик Ірина Володимирівна
  13. Біляченко Віктор Вікторович
  14. Блищік Даніл Володимирович
  15. Бондар Віолета Віталіївна
  16. Ванєєв Володимир Умарович
  17. Васильєва Марія Олександрівна
  18. Волга Альона Олегівна
  19. Вороніна Влада Олексіївна
  20. Воронько Марина Андріївна
  21. В’ялий Ігор Сергійович
  22. Гаврилюк Олесь Олександрович
  23. Геворкян Ліана Арменівна
  24. Головатюк Олег Анатоліцович
  25. Гончаров Олексій Васильович
  26. Горбач Дарина Вікторівна
  27. Горбачевська Марія Тарасівна
  28. Городецький Назар Тарасович
  29. Гуменюк Анастасія Олександрівна
  30. Гуменюк Денис Миколайович
  31. Гура Сергій Максимович
  32. Данілевич Діана Русланівна
  33. Драпушко Олександра Михайлівна
  34. Дубова Софія Олегівна
  35. Дяченко Гліб Олександрович
  36. Еглє Ігор Артурович
  37. Загородна Дарина Сергіївна
  38. Закревська Діана Олександрівна
  39. Заячковський Станіслав Сергійович
  40. Зінчук Дар’я Олександрівна
  41. Іванов Єфрем Костянтинович
  42. Івченко Анна Олегівна
  43. Каплюк Дарія Анатоліївна
  44. Кардаш-Олександрова Вікторія Максимівна
  45. Кашперська Яна Олегівна
  46. Кітаєв Владислав Віталійович
  47. Коваль Валерій Валерійович
  48. Когут Лілія Олександрівна
  49. Корнієнко Михайло Сергійович
  50. Корнійчук Наталія Миколаївна
  51. Коровін Данііл Олександрович
  52. Кравченко Єлизавета Едуардівна
  53. Кравченко Максим Андрійович
  54. Красна Євгенія Вячеславівна
  55. Кудин Каріна Романівна
  56. Кузьменко Катерина Вадиківна
  57. Купчик Назар Романович
  58. Кустріч Артур Костянтинович
  59. Кушнірук Олександр Вікторович
  60. Лазебна Владислава Іванівна
  61. Ланкін Сергій Вікторович
  62. Латиніна Єлизавета Олександрівна
  63. Летучий Олександр Дмитрович
  64. Лівандовський Олексій Олегович
  65. Лук’янчук Надія Василівна
  66. Луценко Аліна Сергіївна
  67. Магеровська Христина Тарасівна
  68. Максименко Денис Іванович
  69. Марчук Дарина Василівна
  70. Масієнко Вікторія Вікторівна
  71. Мельник Віктор Вячеславович
  72. Микитенко Владислава Ігорівна
  73. Мороз Анна Леонідівна
  74. Мяленко Гліб Романович
  75. Некрасова Ольга Сергіївна
  76. Ніжнік Владислав Валерійович
  77. Образцова Катерина Сергіївна
  78. Омельчук Анастасія Михайлівна
  79. Павлюченко Анастасія Олександрівна
  80. Півень Олександр Олександрович
  81. Приведенна Юлія Анатоліївна
  82. Пташинська Даріна Валентинівна
  83. Репік Микита Андрійович
  84. Роженко Андрій Олегович
  85. Рощенко Єлизавета Валеріївна
  86. Свічкарьов Владислав Олександрович
  87. Сисоєв Данило Володимирович
  88. Слєпухова Аліна Дмитрівна
  89. Соколенко Дмитро Сергійович
  90. Сорока Марина Миколаївна
  91. Стадник Єлизавета Олександрівна
  92. Строк Анастасія Олександрівна
  93. Трапезник Данило Олександрович
  94. Туренко Альона Ігорівна
  95. Фещук Кирило Ігорович
  96. Фоменко Олександр Володимирович*
  97. Хохол Владислав Русланович
  98. Цанава Данило Владиславович
  99. Цегельник Вікторія Вікторівна
  100. Чесницький Данило Олександрович
  101. Чінчін Микола Михайлович
  102. Чубко Ольга Миколаївна
  103. Шакланов Тимур Тургутович
  104. Шведа Катерина Олексіївна
  105. Шевчук Дмитро Сергійович
  106. Шершньова Анастасія Юріївна
  107. Шкурай Олександр Олександрович
  108. Щепеткова Вікторія Юріївна

Джерело на сайті Приймальної комісії

* студент переведений на вакантні місця державного замовлення зі зміною джерела фінансування (джерело)

Вступ на основі здобутого ОКР «Молодший спеціаліст»
Денна форма навчання
  1. Кобизька Анастасія Анатоліївна
  2. Палабаш Мелісса Суатівна
  3. Пристінський Ростислав Сергійович
  4. Ткаченко Іван Сергійович

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання
  1. Цехмайстренко Оксана Вікторівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

231 Соціальна робота

Вступ на основі повної загальної середньої освіти
Денна форма навчання
  1. Козка Аліна Сергіївна
  2. Лисенко Дар’я Геннадіївна

Джерело на сайті Приймальної комісії

Магістратура

Бюджет

281 Публічне управління та адміністрування

Освітньо-професійна програма підготовки
Денна форма навчання
  1. Алєксєєва Анастасія Максимівна
  2. Віскушенко Ярослав Русланович
  3. Гарбузов Ігор Юрійович
  4. Жарюк Олена Сергіївна
  5. Кушнір Крістіна Олександрівна
  6. Лимонов Антон Ігорович
  7. Морозюк Ярослав Володимирович
  8. Омельченко Олена Віталіївна
  9. Пантрягина Аліна Геннадіївна
  10. Прищепа Вікторія Андріївна
  11. Пучинець Андрій Михайлович
  12. Радченко Юлія Василівна
  13. Сахно Андрій Євгенович
  14. Тимошенко Ірина Валеріївна
  15. Ткачов Сергій Костянтинович
  16. Усольцев Євген Вадимович
  17. Флорескул Ірина Ігорівна
  18. Флорескул Олеся Юріївна
  19. Ціпцюра Тетяна Миколаївна
  20. Чертова Олександра Андріївна
  21. Юшкова Анастасія Сергіївна

Джерело на сайті Приймальної комісії

054 Соціологія

Освітньо-професійна програма підготовки
Денна форма навчання
  1. Барсукова Алла Вадимівна
  2. Басаман Катерина Олександрівна
  3. Богуславська Олена Сергіївна
  4. Васильєв Іван Олександрович
  5. Воропай Ольга Вікторівна
  6. Голубцова Єлизавета Валеріївна
  7. Малета Марія Юріївна
  8. Мосейко Андрій Володимирович
  9. Татарнікова Вікторія Олексіївна
  10. Ткаченко Маргарита Вікторівна
  11. Юрічко Ольга Валентинівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

081 Право

Освітньо-професійна програма підготовки
Денна форма навчання
  1. Дудіна Олександра Олегівна
  2. Куляша Марія Вікторівна
  3. Матвєєв Дмитро Олександрович
  4. Паламарчук Марина Андріївна
  5. Продан Юрій Олексійович
  6. Рубель Марія Русланівна
  7. Самчинська Оксана Андріївна
  8. Старовойт Назар Геннадійович
  9. Тєлєгін Андрій Петрович
  10. Третьякова Поліна Олексіївна
  11. Чернов Леонід Олександрович
  12. Чернятьєва Наталія Сергіївна

Джерело на сайті Приймальної комісії

231 Соціальна робота

Освітньо-професійна програма підготовки
Денна форма навчання
  1. Антонець Костянтин Олександрович
  2. Гресс Сергій Сергійович
  3. Кириленко Катерина Миколаївна
  4. Кононович Марія Андріївна
  5. Савченко Аліна Валеріївна

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання
  1. Андрощук Олексій Володимирович
  2. Гогінашвілі Петро Гелавич
  3. Керова Марина Сергіївна
  4. Мосюренко Анна Олексіївна

Джерело на сайті Приймальної комісії

Контракт

281 Публічне управління та адміністрування

Освітньо-професійна програма підготовки
Заочна форма навчання
  1. Василенко Альона Ігорівна
  2. Восконян Богдан Сергійович
  3. Гиренко Христина Валентинівна
  4. Гримчак Юлія Віталіївна
  5. Денисова Поліна Олегівна
  6. Косогова Людмила Олексіївна
  7. Левицький Олександр Анатолійович
  8. Мельник Любов Іванівна
  9. Михалко Андрій Андрійович
  10. Сас Амір Імадович
  11. Ткач Алла Миколаївна
  12. Філоненко Майя Юріївна
  13. Шабаш Інна Русланівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

054 Соціологія

Освітньо-професійна програма підготовки
Заочна форма навчання
  1. Букрєєва Катерина Сергіївна
  2. Зарувна Ольга Станіславівна
  3. Керова Марина Сергіївна
  4. Костирко Юлія Володимирівна
  5. Морозюк Ярослав Володимирович
  6. Паперняк Олеся Віталіївна
  7. Потапова Дар’я Олексіївна

Джерело на сайті Приймальної комісії

081 Право

Освітньо-професійна програма підготовки
Денна форма навчання
  1. Аненков Іван Андрійович
  2. Бондаренко Ігор Ігорович
  3. Васільєва Ірина Олегівна
  4. Вдовченко Наталія Олександрівна
  5. Гожа Богдана Борисівна
  6. Дирів Арсен Анатолійович
  7. Кривобок Ірина Олегівна
  8. Лимонов Антон Ігорович
  9. Ліненко Юрій Олегович
  10. Лозіцька Марія В`ячеславівна
  11. Пацьора Анастасія Миколаївна
  12. Пучинець Андрій Михайлович
  13. Селін Олександр Юрійович
  14. Симороз Олег Олександрович
  15. Сіренко Микола Сергійович
  16. Скаржинський Віталій Василоьвич
  17. Уліцька Вікторія Ігорівна
  18. Фарадж Дмитро Юссефович
  19. Фещук Ольга Ігорівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

Освітньо-професійна програма підготовки
Заочна форма навчання
  1. Багіян Альона Артурівна
  2. Бондаренко Тетяна Борисівна
  3. Вашко Віктор Олександрович
  4. Власюк Оксана Миколаївна
  5. Глянько Ольга Сергіївна
  6. Головко Тетяна Євгенівна
  7. Григорян Артур Владикович
  8. Ель Сабарі Стівен Магдійович
  9. Єсипенко Юлія Олександрівна
  10. Єфімович Віктор Іванович
  11. Жеребчук Ірина Василівна
  12. Ільюшко Юрій Анатолійович
  13. Кабанін Сергій Олександрович
  14. Каліберда Вікторія Сергіївна
  15. Кривой Анастасія Валентинівна
  16. Лисенко Максим Сергійович
  17. Мацюк Ольга Олегівна
  18. Мельниченко Світлана Вікторіна
  19. Мишаста Таміла Юріївна
  20. Молочний Анатолій Анатолійович
  21. Оришич Юлія Володимирівна
  22. Орлик Катерина Сергіївна
  23. Поліщук Тетяна Юріївна
  24. Сава Олександра Юріївна
  25. Садовська Світлана Анатоліївна
  26. Сахно Андрій Євгенович
  27. Фурашев Олексій Володимирович
  28. Чорноморденко Ігор Павлович
  29. Шаповал Михайло Русланович

Джерело на сайті Приймальної комісії

231 Соціальна робота

Освітньо-професійна програма підготовки
Заочна форма навчання
  1. Жизнякова Ольга Василівна
  2. Лобортас Ігор Юрійович
  3. Лопатіна Ірина Геннадіївна

Джерело на сайті Приймальної комісії

Графік поселення у студмістечко 2018

Увага! У графік додані абітурієнти, які вступили на контракт.
Студенти поселяються до гуртожитку №20.

Адреса гуртожитку: м. Київ, вул. Борщагівська, 144.

Бакалаврат

Дата прибуття 27.08.2018 р.

Бюджет
  1. Афанасьєва Вікторія Олегівна
  2. Бедрата Анастасія Віталіївна
  3. Водько Юлія Володимирівна
  4. Заєць Ольга Юріївна
  5. Зух Юліана Олександрівна
  6. Кухарчук Ксенія Олександрівна
  7. Кучер Марія Володимирівна
  8. Кушпіт Дар`я Дмитрівна
  9. Лаушкін Ілля Олексійович
  10. Лахманюк Альона Вікторівна
  11. Лукаш Мирослава Олексіївна
  12. Марцинюк Вікторія Вадимівна
  13. Мінькіна Дар`я Ігорівна
  14. Ніколюк Аліна В`ячеславівна
  15. Петрова Ольга Дмитрівна
  16. Полякова Ірина Валентинівна
  17. Прокопенко Анна Вікторівна
  18. Славіна Дар`я Максимівна
  19. Страхов Сергій Сергійович
  20. Тивоняк Денис Олександрович
  21. Томик Вікторія Вікторівна
  22. Цикало Антоніна Юріївна
  23. Ялоза Владислав Андрійович
  24. Ярош Ілля Сергійович

Дата прибуття 28.08.2018 р.

Бюджет
  1. Балінська Валерія Олександрівна
  2. Геращенко Яна Валентинівна
  3. Латошкін Єгор Вікторович
  4. Микитенко Альона Віталіївна
  5. Магеррамова Нермін Закірівна
  6. Огороднік Анастасія Анатоліївна
  7. Пономаренко Аліна Олександрівна
  8. Плотнікова Олександра Геннадіївна
Контракт
  1. Біляченко Віктор Вікторович
  2. Головатюк Олег Анатолійович
  3. Данілевич Діана Русланівна
  4. Закревська Діана Олександрівна
  5. Ісоян Артьом Едуардович
  6. Кардаш-Олександрова Вікторія Максимівна
  7. Когут Лілія Олександрівна
  8. Кудин Каріна Романівна
  9. Кузьменко Катерина Вадиківна
  10. Купчик Назар Романович
  11. Кушнірук Олександр Вікторович
  12. Лазебна Владислава Іванівна
  13. Луценко Аліна Сергіївна
  14. Магеровська Христина Тарасівна
  15. Образцова Катерина Сергіївна
  16. Отрублянко Анастасія Володимирівна
  17. Півень Олександр Олександрович
  18. Попович Анна Яківна
  19. Пристінський Ростислав Сергійович
  20. Cвічкарьов Владислав Олександрович
  21. Слєпухова Аліна Дмитрівна
  22. Смирнова Галина Віталіївна
  23. Туренко Альона Ігорівна
  24. Фоменко Олександр Володимирович
  25. Цанава Данило Владиславович
  26. Чесницький Данило Олександрович
  27. Шершньова Анастасія Юріївна

Дата прибуття 29.08.2018 р.

Бюджет
  1. Лініченко Валерія В`ячеславівна
  2. Костюк Дар`я Павлівна
  3. Кравецька Аліна Сергіївна
  4. Михайлюк Марія Петрівна
  5. Мороз Анастасія Миколаївна
  6. Олейнік Ольга Андріївна
  7. Ордеха Владислав Ігорович
  8. Шиць Олександра Русланівна
Контракт
  1. Башинський Олексій Олександрович
  2. Бей Олександр Олексійович
  3. Березіна Катерина Романівна
  4. Биковець Марія Валеріївна
  5. Вороніна Влада Олексіївна
  6. Горбачевська Марія Тарасівна
  7. Городецький Назар Тарасович
  8. Гуменюк Денис Миколайович
  9. Гура Сергій Максимович
  10. Дубова Софія Олегівна
  11. Еглє Ігор Артурович
  12. Загородна Дарина Сергіївна
  13. Каплюк Дарія Анатоліївна
  14. Кітаєв Владислав Віталійович
  15. Коцур Ольга Андріївна
  16. Кравченко Єлизавета Едуардівна
  17. Красна Євгенія Вячеславівна
  18. Лівандовський Олексій Олегович
  19. Лук’янчук Надія Василівна
  20. Максименко Денис Іванович
  21. Мельник Віктор Вячеславович
  22. Мяленко Гліб Романович
  23. Некрасова Ольга Сергіївна
  24. Стадник Єлизавета Олександрівна
  25. Сисоєв Данило Володимирович
  26. Фещук Кирило Ігорович
  27. Цегельник Вікторія Вікторівна
  28. Чубко Ольга Миколаївна
  29. Шевченко Ірина Олегівна
  30. Шевчук Дмитро Сергійович
  31. Щепеткова Вікторія Юріївна

Дата прибуття 30.08.2018 р.

Бюджет
  1. Гребеневич Анастасія Юріївна
  2. Гришканич Роман Іванович
  3. Данилова Віта Іванівна
  4. Жукова Анастасія Юріївна
  5. Казарян Ярослав Русланович
  6. Крилова Ілона Костянтинівна
  7. Мельник Людмила Олегівна
  8. Слінченко Вікторія Миколаївна
Контракт
  1. Афанасьєв Дмитро Володимирович
  2. Бескровний Олександр Леонідович
  3. Бец Анатолій Анатолійович
  4. Бізяєв Вячеслав Андрійович
  5. Бондар Віолета Віталіївна
  6. Волга Альона Олегівна
  7. Заячковський Станіслав Сергійович
  8. Іванова Дар’я Сергіївна
  9. Козка Аліна Сергіївна
  10. Кравченко Максим Андрійович
  11. Лисенко Дар`я Геннадіївна
  12. Омельчук Анастасія Михайлівна
  13. Осадчий Олександр Юрійович
  14. Приведенна Юлія Анатоліївна
  15. Пташинська Даріна Валентинівна
  16. Трапезник Данило Олександрович
  17. Урсул Анастасія Олександрівна
  18. Чінчін Микола Михайлович
  19. Шакланов Тимур Тургутович
  20. Яременко Аліна Сергіївна

Магістратура

Дата прибуття 30.08.2018 р.

  1. Алєксєєва Анастасія Андріївна
  2. Басаман Катерина Олександрівна
  3. Кривобок Ірина Олегівна
  4. Матвєєв Дмитро Олександрович
  5. Мосейко Андрій Володимирович
  6. Продан Юрій Олексійович
  7. Савченко Аліна Валеріївна
  8. Фещук Ольга Ігорівна
  9. Флорескул Ірина Ігорівна
  10. Флорескул Олеся Юріївна

Новини вступної кампанії

Наші спеціальності


  • Деякі приклади працевлаштування випускників: Верховна Рада України, Департамент міжнарожного співробітництва та європейської інтеграції МОН України, Ward Howell, Luxoft, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Київська міська державна адміністрація, Державна фіскальна слудба України, Державна казначейська служба України, Пенсійний фонд України, науково-дослідний центр прикладної соціології “Соціоплюс” тощо.

    281 Публічне управління та адміністрування

    ФСП готує фахівців у сфері публічного управління та адміністрування сучасного рівня, що вміють аналізувати державну політику та розробляти заходи для її реалізації, знають нормативно-правову базу публічного управління, мають навички управління проектами, стратегічного та тактичного планування, розробки управлінських рішень.

    Необхідні сертифікати ЗНО:

    1. Українська мова та література* (коефіцієнт 0,35).
    2. Історія України* АБО іноземна мова** (коефіцієнт 0,4).
    Один не менше 125 балів за умови, що інший не менше 100 балів.
    3. Математика (коефіцієнт 0,2)*.
    Не менше 100 балів.
    * Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2016, 2017 та 2018 рр.
    ** Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2018 року.

    Спеціалізації:

    «Адміністративний менеджмент»
    «Електронне урядування»
    «Управління публічними закупівлями» (вибірковий блок дисциплін)

    Випускова кафедра:

    кафедра теорії та практики управління

    Детальніше про спеціальність

  • Деякі приклади працевлаштування випускників: Інститут соціології НАН України, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Науково-дослідницький центр прикладної соціології “Соціоплюс”, Агентство соціальних досліджень, Державний комітет телебачення і радіомовлення України, Інформаційне агентство “ЛігаБізнесІнформ”, банківські установи тощо.

    054 Соціологія

    Соціолог володіє широким спектром технологій збору та обробки інформації, вміє організовувати та проводити соціологічні, маркетингові та політологічні дослідження (від розробки програми дослідження до надання конкретних рекомендацій з їх подальшою практичною реалізацією), володіє програмами комп’ютерної обробки соціологічної інформації.

    Необхідні сертифікати ЗНО*:

    1. Українська мова та література* (коефіцієнт 0,35).
    2. Історія України* АБО іноземна мова** (коефіцієнт 0,4).
    Один не менше 125 балів за умови, що інший не менше 100 балів.
    3. Математика (коефіцієнт 0,2)*.
    Не менше 100 балів.
    * Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2016, 2017 та 2018 рр.
    ** Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2018 року.

    Спеціалізації:

    «Соціологія модернізації та науково-технічного розвитку»
    «Врегулювання конфліктів та медіація»

    Випускова кафедра:

    кафедра соціології

    Детальніше про спеціальність

  • Деякі приклади працевлаштування випускників: австрійська юридична компанія ENWC, Асоціація українських банків, прокуратура Печерського району м. Києва, агентство юридичної інформації “Міжбансківська служба безпеки “Скіф”, Київське міське управління юстиції, Печерський районний суд м. Києва, Господарський суд Київської області, Українська правозахисна фундація, Український інститут промислової власності тощо.

    081 Право

    ФСП готує спеціалістів в галузях господарського права (бізнес-права) та адміністративного права, права інтелектуальної власності та інформаційного права. Юрист у сфері господарського права входить в Топ-10 найперспективніших професій країни за рейтингом журналу “Фокус”.

    Необхідні сертифікати ЗНО*:

    1. Українська мова та література* (коефіцієнт 0,35).
    2. Історія України* (коефіцієнт 0,4).
    Один не менше 125 балів за умови, що інший не менше 100 балів.
    3. Іноземна мова** АБО Математика (коефіцієнт 0,2)*.
    Не менше 100 балів.
    * Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2016, 2017 та 2018 рр.
    ** Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2018 року.

    Спеціалізації:

    «Господарське та адміністративне право і процес»
    «Інформаційне право та право інтелектуальної власності»

    Випускові кафедри:

    кафедра господарського та адміністративного права
    кафедра інформаційного права та права інтелектуальної власності

    Детальніше про спеціальність

  • Деякі приклади працевлаштування випускників: Інститут політичної психології НАН України, центри соціальних служб, відділ соціальної політики НАН України, Міністерство соціальної політики України, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, товариство Червого Хреста в Україні тощо.

    231 Соціальна робота

    Спеціалізація “Соціальна робота та Інтернет-технології” передбачає підготовку спеціалістів у галузі роботи з інтернет-комунікацією, цифровими технологіями в управлінні, медійною складовою персонального та корпоративного бренду. За результатами навчання випускник набуває знань та навичок у сфері роботи з медіа, SMM, SEO, контент-менеджменту, професійного використання сучасних технологій.

    Необхідні сертифікати ЗНО*:

    1. Українська мова та література* (коефіцієнт 0,35).
    2. Історія України* (коефіцієнт 0,4).
    Один не менше 125 балів за умови, що інший не менше 100 балів.
    3. Іноземна мова** АБО Математика (коефіцієнт 0,2)*.
    Не менше 100 балів.
    * Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2016, 2017 та 2018 рр.
    ** Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2018 року.

    Спеціалізації:

    «Міжнародні соціальні проекти та волонтерські організації»

    Випускова кафедра:

    кафедра філософії

    Детальніше про спеціальність

Етапи вступної кампанії на 1-й курс

Реєстрація електронних кабінетів

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту.

Основний етап

Прийом заяв та документів на основі ЗНО.

Закінчення основного етапу

Закінчення прийому заяв та документів на основі ЗНО.

Рейтинговий список (бюджет)

Терміни оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення.

Подача оригіналів документів (бюджет)

Етап подачі оригіналів документів та закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення.

Подача оригіналів документів (контракт)

Етап подачі оригіналів документів та закінчення строку виконання вступниками, які отримали рекомендацію, вимог до зарахування на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб.

Зарахування (бюджет)

Термін зарахування вступників за державним замовленням.

Зарахування (контракт)

Термін зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб.

ЗНО*

1. Українська мова та література
2. Історія України / математика
3. Іноземна мова / історія України

* в залежності від спеціальності. Детальніше дивіться нижче.
Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2016, 2017 та 2018 рр.

ОБИРАЙ ФСП!

Наш факультет – це твій пріоритет №1

ФСП. Школа. Разом.

З цього року Факультет соціології і права розпочинає активну роботу із закладами середньої освіти з метою профорієнтації школярів. Ми дуже цінуємо кожного абітурієнта і хочемо поспілкуватися як зі школярами, так із вчителями. Ми це робимо не лише через бажання проінформувати про наш факультет, а і для того, щоб краще зрозуміти, чим цікавляться та чого прагнуть сучасні старшокласники.

Наші ЦИФРИ

Telegram для абітурієнтів ФСП

Шановні наші абітурієнти!
Ми дуже цінуємо кожного з вас та вдячні, що зацікавилися нашим факультетом! Тому ми створили спеціальний канал у Telegram для того, щоб більш оперативно та якісно інформувати вас про новини вступної кампанії та нашого факультету.

Підписуйтеся та будьте у курсі всіх новин:

Канал «Абітурієнт ФСП»: t.me/abiturientfspkpi
Чат для абітурієнтів ФСП: t.me/abiturientfspkpi_chat 

Встановити додаток Telegram для Android та iPhone/iPad
Встановити декстоп-версію додатку Telegram для Windows/Mac/Linux та macOS

Новини факультету

Довідкова інформація

Україна, м. Київ, 03056,
проспект Перемоги, 37,
КПІ ім. Ігоря Сікорського, корпус №7 та №19
+38 (096) 282 77 11 // +38 (044) 204 90 20
Facebook // Telegram (канал) // Телеграм (чат)
fsp.kpi.ua@gmail.com
http://fsp.kpi.ua/
Сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Обирай наш факультет!

ФСП – це твій пріоритет №1!