ВСТУП 2018

Дякуємо, що обрали ФСП!

Air More Uptempo

Шановні першокурсники!

Колектив викладачів, науковців та студентів факультету соціології і права щиро вітає Вас зі вступом до КПІ імені Ігоря Сікорського.
Переконаний, що за роки, проведені в університеті, Ви зможете  закласти міцний фундамент Вашого майбутнього професійного та життєвого успіху.
Команда професіоналів ФСП буде докладати всіх зусиль для створення необхідних умов для цього.

З повагою, декан ФСП,
Мельниченко Анатолій

Списки зарахованих на перший курс 2019

Бюджет

281 Публічне управління та адміністрування

Вступ на основі повної загальної середньої освіти
Денна форма навчання
  1. Осташевська Роксолана Петрівна*
  2. Войцешук Маргарита Сергіївна
  3. Дерев’янко Анастасія Володимирівна
  4. Калюх Марія Володимирівна
  5. Карпенко Євген Сергійович
  6. Костенко Альона Геннадіївна
  7. Кошельник Даніїл Віталійович
  8. Куніцька Злата Едуардівна
  9. Кучерява Олена Сергіївна
  10. Потапенко Софія Олексіївна
  11. Шумська Лідія Олександрівна
  12. Юрченко Катерина Леонідівна

* вступ за квотами

Джерело на сайті Приймальної комісії

054 Соціологія

Вступ на основі повної загальної середньої освіти
Денна форма навчання
  1. Борисенко Вікторія Олександрівна
  2. Весельська Вероніка Вікторівна
  3. Войтенко Олександра Володимірівна
  4. Волкова Аліна Миколаївна
  5. Дідич Валерія Володимирівна
  6. Кацюба Андрій Павлович
  7. Оногуекхіан-Хаберт Надія
  8. Петрушкіна Ольга Володимирівна
  9. Савчук Олександр Олександрович
  10. Соловей Світлана Анатоліївна
  11. Супрунюк Таїсія Максимівна
  12. Ховаєв Євгеній Олександрович
  13. Чепа Еліна Леонідівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

081 Право

Вступ на основі повної загальної середньої освіти
Денна форма навчання
  1. Коломієць Анастасія Ігорівна*
  2. Анікіна Катерина Андріївна
  3. Антонюк Єлизавета Сергіївна
  4. Арюк Тетяна Вікторівна
  5. Гребенчук Альона Ігорівна
  6. Довгань Юлія Сергіївна
  7. Жара Вероніка Олексіївна
  8. Кириченко Ігор Валерійович
  9. Кліпановський Андрій Петрович
  10. Ковалик Катерина Іванівна
  11. Кравчук Анастасія Андріївна
  12. Максименко Каріна Василівна
  13. Монаршук Анастасія Олександрівна
  14. Невечера Софія Анатоліївна
  15. Полгороднік Валерія Олександрівна
  16. Пономарьов Іван Дмитрович
  17. Савченко Микола Олександрович
  18. Самарін Нікіта Михайлович
  19. Сафронова Даріна Вадимівна
  20. Сухоребра Анастасія Артурівна
  21. Хоменко Марина Віталіївна

* вступ за квотами

Джерело на сайті Приймальної комісії

231 Соціальна робота

Вступ на основі повної загальної середньої освіти
Денна форма навчання
  1. Брек Анастасія Іванівна
  2. Величко Аліна Миколаївна
  3. Гордійчук Олексій Олексійович
  4. Дичок Роман Валерійович
  5. Левадня Надія Михайлівна
  6. Мєзєнцова Єва Андріївна
  7. Царук Катерина Василівна
  8. Шморлівська Анастасія Степанівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання
  1. Аббасова Марія Русланівна
  2. Єлагіна Марія Олександрівна
  3. Зур’ян Олександра Павлівна
  4. Оліх Богдан Анатолійович
  5. Шевченко Вероніка Едуардівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

Контракт

281 Публічне управління та адміністрування

Вступ на основі повної загальної середньої освіти
Денна форма навчання
  1. Аракелян Євгенія Геворгівна
  2. Барабаш Борис Вадимович
  3. Бондарєв Владислав Ігорович
  4. Войковська Валерія Віталіївна
  5. Єрмак Яким Максимович
  6. Єфімов Віталій Ігорович
  7. Замотаєва Варвара Миколаївна
  8. Іваненко Анна Павлівна
  9. Качур Влада Станіславівна
  10. Клименко Анастасія Олексіївна
  11. Коваленко Кіріл Максимович
  12. Кухрівський Денис Васильович
  13. Маховік Марія Костянтинівна
  14. Навроцька Юлія Сергіївна
  15. Огер Аліна Костянтинівна
  16. Петькова Софія Ігорівна
  17. Прищепа Ірина Русланівна
  18. Прищепа Тетяна Русланівна
  19. Рибак Антон Сергійович
  20. Сухенко Надія Володимирівна
  21. Тарасенко Аліна Дмитрівна
  22. Тимчук Інна Сергіївна
  23. Трухан Аліна Віталіївна
  24. Турчин Вадим Валерійович
  25. Шпак Ірина Вікторівна
  26. Шундик Анна Володимирівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання
  1. Загородна Альбіна Юріївна
  2. Лавренюк Катерина Олександрівна
  3. Попова Ольга Олексіївна

Джерело на сайті Приймальної комісії

054 Соціологія

Вступ на основі повної загальної середньої освіти
Денна форма навчання
  1. Білковський Сергій Сергійович
  2. Гладкий Владислав Володимирович
  3. Кузьменкова Валерія Олександрівна
  4. Мазанько Богдана Олегівна
  5. Руденко Діана Володимирівна
  6. Тарасенко Анастасія Андріївна

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання
  1. Горбач Єлизавета Юріївна
  2. Грузька Галина Юріївна
  3. Компан Андрій Віталійович

Джерело на сайті Приймальної комісії

081 Право

Вступ на основі повної загальної середньої освіти
Денна форма навчання
  1. Адаменко Олександр Вікторович
  2. Арламенко Олександр Віталійович
  3. Бенедюк Катерина Олександрівна
  4. Бєліч Владислава Андріївна
  5. Бистров Микола Дмитрович
  6. Білоконь Максим Ігорович
  7. Блінцов Олександр Андрійович
  8. Бондаренко Микола Миколайович
  9. Брецко Валерія Романівна
  10. Величко Каріна Романівна
  11. Венгловська Катерина Олександрівна
  12. Ветошка Анжеліка Василівна
  13. Вініченко Дар’я Дмитрівна
  14. Вовк Андрій Сергійович
  15. Водяна Марія Сергіївна
  16. Володько Іван Радиславович
  17. Вороніна Юлія Миколаївна
  18. Ворошилова Анастасія Анатоліївна
  19. Гипич Артем Андрійович
  20. Гладченко Анна Сергіївна
  21. Дроник Юлія Сергіївна
  22. Друченко Катерина Андріївна
  23. Дудай Юлія Олександрівна
  24. Дякіна Аліна Юріївна
  25. Єгорченко Марія Ігорівна
  26. Єщенко Олег Богданович
  27. Зигуля Роман Олегович
  28. Золотарьова Єлизавета Сергіївна
  29. Каліон Владислав Олександрович
  30. Карелі Софія Йосипівна
  31. Касянчик Карина Олександрівна
  32. Кияниця Дмитро Григорович
  33. Ковальова Інна Сергіївна
  34. Ковтюх Єлізавета Юріївна
  35. Козаченко Максим Олегович
  36. Козачук Карина Миколаївна
  37. Костенко Іван Ігорович
  38. Костюченко Богдан Павлович
  39. Крутікова Ірина Денисівна
  40. Кузько Ангеліна Сергіївна
  41. Кузьменко Анастасія Сергіївна
  42. Левіцька Каріна Василівна
  43. Левіцька Наталія Олександрівна
  44. Луб’янський Богдан Андрійович
  45. Магдич Владислав Ярославович
  46. Малюк Андрій Андрійович
  47. Марчишина Елвіра Романівна
  48. Мельник Володимир Вадимович
  49. Мельник Дмитро Миколайович
  50. Мельничук Валерія Сергіївна
  51. Мовчан Дмитро Володимирович
  52. Надорожний Вадим Русланович
  53. Ничипоренко Валентин Валентинович
  54. Огієвич Софія Миколаївна
  55. Окорокова Олена Костянтинівна
  56. Олійник Маріна Валеріївна
  57. Онищук Софія Віталіївна
  58. Павлюк Юрій Андрійович
  59. Пелих Максим Іванович
  60. Перевознюк Вікторія Вячеславівна
  61. Почерняєва Дарія Олексіївна
  62. Примак Юлія Анатоліївна
  63. Пушкаренко Богдан Васильович
  64. Радкевич Іван Леонідович
  65. Ревуцька Софія Ігорівна
  66. Редько В’ячеслав Дмитрович
  67. Рибачок Вадим Андрійович
  68. Родіна Дар’я Олегівна
  69. Роєнко Аміна Павлівна
  70. Руденко Нікіта Петрович
  71. Савченко Дар’я Едуардівна
  72. Саргсян Катерина Беніківна
  73. Свистюр Наталія Олександрівна
  74. Сенишин Назарій Тарасович
  75. Сікорський Артем Олександрович
  76. Сіренко Аліна Ігорівна
  77. Сірик Вікторія Сергіївна
  78. Стахова Катерина Миколаївна
  79. Сучкова Олександра Віталіївна
  80. Теліженко Єлизавета Вікторівна
  81. Трембус Катерина Олегівна
  82. Уривко Василь Едуардович
  83. Форсун Діана Віталіївна
  84. Хабенюк Олександр Олегович
  85. Хлебникова Єлизавета Олексіївна
  86. Цинський Данило Миколайович
  87. Чаленко Христина Михайлівна
  88. Чаполда Олександра Василівна
  89. Чудненко Іван Олександрович
  90. Шамрай Аліна Олегівна
  91. Шах Ксенія Ігорівна
  92. Шевчук Дмитро Вікторович
  93. Щербаков Артем Віталійович
  94. Яглов Валерій Миколайович
  95. Якухно Володимир Вікторович
  96. Яцюк Максим Андрійович

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання
  1. Бендік Карина Валеріївна
  2. Віленська Юліана Юріївна
  3. Карпець Максим Андрійович
  4. Мікулін Володимир Олександрович
  5. Огойко Андрій Володимирович
  6. Попаз Ірина Сергіївна
  7. Тимощук Катерина Вікторівна
  8. Тільняк Анастасія Ярославівна
  9. Ткачук Інна Леонідівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

231 Соціальна робота

Вступ на основі повної загальної середньої освіти
Денна форма навчання
  1. Порицький Олександр Олександрович
  2. Пунько Крістіна Олегівна
  3. Резмер Аліна Володимирівна

Джерело на сайті Приймальної комісії

Заочна форма навчання
  1. Лісовець Петро Ігорович
  2. Шевчук Ангеліна Анатоліївна
  3. Шумілін Сергій Дмитрович

Джерело на сайті Приймальної комісії

Графік поселення у студмістечко 2019

Студенти поселяються до гуртожитку №20.

Адреса гуртожитку: м. Київ, вул. Борщагівська, 144.

Якщо ви не знайшли себе у списках на поселення, зверніться до Відбіркової комісії ФСП: (044) 2049822, (050) 3828001

У графік поселення додані абітурієнти, які вступили на контракт.

Дата прибуття 27.08.2019 року
  1. Арюк Тетяна Вікторівна
  2. Блінцов Олександр Андрійович
  3. Брек Анастасія Іванівна
  4. Брецко Валерія Романівна
  5. Дерев’янко Анастасія Володимирівна
  6. Єфімов Віталій Ігорович
  7. Золотарьова Єлизавета Сергіївна
  8. Карпенко Євген Сергійович
  9. Ковальова Інна Сергіївна
  10. Коломієць Анастасія Ігорівна
  11. Кравчук Анастасія Андріївна
  12. Маховік Марія Костянтинівна
  13. Мєзєнцова Єва Андріївна
  14. Окорокова Олена Костянтинівна
  15. Осташевська Роксолана Петрівна
  16. Павлюк Юрій Андрійович
  17. Петрушкіна Ольга Володимирівна
  18. Петькова Софія Ігорівна
  19. Потапенко Софія Олексіївна
  20. Ревуцька Софія Ігорівна
  21. Сіренко Аліна Ігорівна
  22. Тарасенко Аліна Дмитрівна
  23. Чепа Еліна Леонідівна
  24. Юрченко Катерина Леонідівна
  25. Якухно Володимир Вікторович
Дата прибуття 28.08.2019 року
  1. Арламенко Олександр Віталійович
  2. Бенедюк Катерина Олександрівна
  3. Венгловська Катерина Олександрівна
  4. Вовк Андрій Сергійович
  5. Водяна Марія Сергіївна
  6. Войковська Валерія Віталіївна
  7. Волкова Аліна Миколаївна
  8. Гладкий Владислав Володимирович
  9. Калюх Марія Володимирівна
  10. Карелі Софія Йосипівна
  11. Касянчик Карина Олександрівна
  12. Кириченко Ігор Валерійови
  13. Кліпановський Андрій Петрович
  14. Ковалик Катерина Іванівна
  15. Козачук Карина Миколаївна
  16. Кошельник Даніїл Віталійович
  17. Кузько Ангеліна Сергіївна
  18. Кузьменкова Валерія Олександрівна
  19. Огієвич Софія Миколаївна
  20. Рибачок Вадим Андрійович
  21. Сафронова Даріна Вадимівна
  22. Свистюр Наталія Олександрівна
  23. Сенишин Назарій Тарасович
  24. Супрунюк Таїсія Максимівна
  25. Сухоребра Анастасія Артурівна
  26. Уривко Василь Едуардович
  27. Чаполда Олександра Василівна
  28. Чудненко Іван Олександрович
  29. Яглов Валерій Миколайович
Дата прибуття 29.08.2019 року
  1. Антонюк Єлизавета Сергіївна
  2. Білковський Сергій Сергійович
  3. Величко Аліна Миколаївна
  4. Величко Каріна Романівна
  5. Войцешук Маргарита Сергіївна
  6. Вороніна Юлія Миколаївна
  7. Гладченко Анна Сергіївна
  8. Гордійчук Олексій Олексійович
  9. Дичок Роман Валерійович
  10. Довгань Юлія Сергіївна
  11. Дроник Юлія Сергіївна
  12. Каліон Владислав Олександрович
  13. Кацюба Андрій Павлович
  14. Качур Влада Станіславівна
  15. Клименко Анастасія Олексіївна
  16. Кузьменко Анастасія Сергіївна
  17. Куніцька Злата Едуардівна
  18. Левадня Надія Михайлівна
  19. Магдич Владислав Ярославович
  20. Максименко Каріна Василівна
  21. Марчишина Елвіра Романівна
  22. Надорожний Вадим Русланович
  23. Невечера Софія Анатоліївна
  24. Олійник Маріна Валеріївна
  25. Онищук Софія Віталіївна
  26. Пелих Максим Іванович
  27. Перевознюк Вікторія Вячеславівна
  28. Примак Юлія Анатоліївна
  29. Прищепа Ірина Русланівна
  30. Прищепа Тетяна Русланівна
  31. Пушкаренко Богдан Васильович
  32. Роєнко Аміна Павлівна
  33. Савченко Микола Олександрович
  34. Сікорський Артем Олександрович
  35. Теліженко Єлизавета Вікторівна
  36. Тимчук Інна Сергіївна
  37. Хоменко Марина Віталіївна
  38. Царук Катерина Василівна
  39. Шевчук Дмитро Вікторович
  40. Шморлівська Анастасія Степанівна
Дата прибуття 30.08.2019 року
  1. Ветошка Анжеліка Василівна
  2. Дудай Юлія Олександрівна
  3. Дякіна Аліна Юріївна
  4. Коваленко Кіріл Максимович
  5. Ковтюх Єлізавета Юріївна
  6. Козаченко Максим Олегович
  7. Кухрівський Денис Васильович
  8. Левіцька Наталія Олександрівна
  9. Мазанько Богдана Олегівна
  10. Огер Аліна Костянтинівна
  11. Пунько Крістіна Олегівна
  12. Стахова Катерина Миколаївна
  13. Турчин Вадим Валерійович
  14. Шамрай Аліна Олегівна
Nike online

Новини вступної кампанії

Наші спеціальності


  • Деякі приклади працевлаштування випускників: Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, КМДА, Transparency International Ukraine, 1991 Open Data Incubator, SocialBoost, Visotsky Consulting, Ward Howell, Luxoft, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Державна фіскальна служба України, Державна казначейська служба України, Пенсійний фонд України, Науково-дослідний центр прикладної соціології “Соціоплюс” тощо.

    281 Публічне управління та адміністрування

    Підготовка управлінців нового типу, фахівців у сфері публічного управління та адміністрування, які володіють навичками розробки та впровадження управлінських рішень, вміють аналізувати державну політику та розробляти заходи для її реалізації, а також досліджувати, оцінювати та порівнювати вітчизняні та зарубіжні практики діяльності органів публічної влади та у сфері електронного урядування тощо. Ми шукаємо амбіційних, талановитих та цікавих особистостей, які зможуть змінити Україну на краще!

    Необхідні сертифікати ЗНО:

    1. Українська мова та література (УМ)*
    2. Історія України (ІУ)* АБО іноземна мова (ІМ)**
    3. Математика (М)*

    * Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 рр.
    ** Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2018, 2019 та 2020 року.

    Конкурсний бал:

    Конкурсний бал = УМ*0,35 + ІУ/ІМ*0,45 + М*0,2
    Конкурсний бал має бути не менше 140,0 балів.

    Коефіцієнт для свідоцтва про повну загальну середню освіту становить 0.
    Джерело на сайті Приймальної комісії

     Бюджетні місця: 

    2020 рік – 13* місць (денна форма навчання)
    2019 рік – 12 місць, 2018 рік – 11 місць
    За умови рекоменданції на бюджет,
    оригінали необхідно принести з 27.08.2020 р. по 31.08.2020 р.
    * Максимальний обсяг державного замовлення
    Джерело на сайті Приймальної комісії

    Вартість навчання (2020 рік):

    Денна форма навчання: 29 000 грн/рік
    Заочна форма навчання: 20 000 грн/рік
    Термін подання оригіналів документів уточнюється.
    Джерело на сайті Приймальної комісії

    Документи, необхідні для зарахування (2019 рік):

    Переглянути/завантажити інформацію

    Форма навчання:

    Денна, заочна

    Освітні програми:

    «Адміністративний менеджмент»
    «Електронне урядування»
    Освітня програма обирається після завершення першого року навчання.

    Випускова кафедра:

    кафедра теорії та практики управління

    Детальніше про спеціальність

  • Деякі приклади працевлаштування випускників: Інститут соціології НАН України, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Науково-дослідницький центр прикладної соціології “Соціоплюс”, Агентство соціальних досліджень, Державний комітет телебачення і радіомовлення України, Інформаційне агентство “ЛігаБізнесІнформ”, банківські установи тощо.

    054 Соціологія

    Соціолог володіє широким спектром технологій збору та обробки інформації, вміє організовувати та проводити соціологічні, маркетингові та політологічні дослідження (від розробки програми дослідження до надання конкретних рекомендацій з їх подальшою практичною реалізацією), володіє програмами комп’ютерної обробки соціологічної інформації.

    Необхідні сертифікати ЗНО:

    1. Українська мова та література (УМ)*
    2. Історія України (ІУ)* АБО іноземна мова (ІМ)**
    3. Математика (М)*

    * Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 рр.
    ** Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2018, 2019 та 2020 року.

    Конкурсний бал:

    Конкурсний бал = УМ*0,35 + ІУ/ІМ*0,45 + М*0,2
    Конкурсний бал має бути не менше 125,0 балів.

    Коефіцієнт для свідоцтва про повну загальну середню освіту становить 0.
    Джерело на сайті Приймальної комісії

     Бюджетні місця: 

    2020 рік – 20* місць (денна форма навчання), 5 місць (заочна форма навчання)
    2019 рік – 20 місць, 2018 рік – 19 місць
    За умови рекоменданції на бюджет,
    оригінали необхідно принести з 27.08.2020 р. по 31.08.2020 р.
    * Максимальний обсяг державного замовлення
    Джерело на сайті Приймальної комісії

    Вартість навчання (2020 рік):

    Денна форма навчання: 29 000 грн/рік
    Заочна форма навчання: 16 800 грн/рік
    Термін подання оригіналів документів уточнюється.
    Джерело на сайті Приймальної комісії

    Документи, необхідні для зарахування (2019 рік):

    Переглянути/завантажити інформацію

    Форма навчання:

    Денна, заочна

    Освітня програма:

    «Врегулювання конфліктів та медіація»

    Випускова кафедра:

    кафедра соціології

    Детальніше про спеціальність

  • Деякі приклади працевлаштування випускників: австрійська юридична компанія ENWC, Асоціація українських банків, прокуратура Печерського району м. Києва, агентство юридичної інформації “Міжбансківська служба безпеки “Скіф”, Київське міське управління юстиції, Печерський районний суд м. Києва, Господарський суд Київської області, Українська правозахисна фундація, Український інститут промислової власності тощо.

    081 Право

    Освітньо-професійна програма «081 Право» спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців, які відповідають сучасним потребам та вимогам ринку праці. Здобувачі вищої юридичної освіти першого (бакалаврського) рівня разом із вивченням фундаментальних дисциплін, мають змогу вільно обирати та розширювати освітню траєкторію в межах сертифікатної програми «Права людини та їх захист», а також у сфері адміністративного, господарського, інформаційного права та права інтелектуальної власності.

    Необхідні сертифікати ЗНО:

    1. Українська мова та література (УМ)*
    2. Історія України (ІУ)*
    3. Іноземна мова (ІМ)** АБО математика (М)*

    * Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 рр.
    ** Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2018, 2019 та 2020 року.

    Конкурсний бал:

    Конкурсний бал = УМ*0,35 + ІУ*0,45 + ІМ/М*0,2
    Конкурсний бал має бути не менше 140,0 балів.

    Коефіцієнт для свідоцтва про повну загальну середню освіту становить 0.
    Джерело на сайті Приймальної комісії

     Бюджетні місця: 

    2020 рік – 27* місць (денна форма навчання)
    2019 рік – 26 місць, 2018 рік – 25 місць
    За умови рекоменданції на бюджет,
    оригінали необхідно принести з 27.08.2020 р. по 31.08.2020 р.
    * Максимальний обсяг державного замовлення
    Джерело на сайті Приймальної комісії

    Вартість навчання (2020 рік):

    Денна форма навчання: 34 200 грн/рік
    Заочна форма навчання: 25 000 грн/рік
    Термін подання оригіналів документів уточнюється.
    Джерело на сайті Приймальної комісії

    Документи, необхідні для зарахування (2019 рік):

    Переглянути/завантажити інформацію

    Форма навчання:

    Денна, заочна

    Освітні програми:

    «Господарське та адміністративне право і процес»
    «Інформаційне право та право інтелектуальної власності»
    Освітня програма обирається після завершення першого року навчання.

    Випускові кафедри:

    кафедра господарського та адміністративного права
    кафедра інформаційного права та права інтелектуальної власності

    Детальніше про спеціальність

  • Деякі приклади працевлаштування випускників: Інститут політичної психології НАН України, центри соціальних служб, відділ соціальної політики НАН України, Міністерство соціальної політики України, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, товариство Червого Хреста в Україні тощо.

    231 Соціальна робота

    Соціальний працівник – це фахівець з надання допомоги різним категоріям населення. Він володіє усім спектром базових soft skills, які легко застосовуються у різних сферах і не обмежені вузькою професійною спеціалізацією. Емоційна та цифрова грамотність, критичне та екологічне мислення – основні інструменти соціального працівника. Саме вони входять у перелік найбільш затребуваних навичок до 2030 року за версією Економічного форуму у Давосі (2017 р.).

    Необхідні сертифікати ЗНО:

    1. Українська мова та література (УМ)*
    2. Історія України (ІУ)*
    3. Іноземна мова (ІМ)** АБО математика (М)*

    * Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 рр.
    ** Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2018, 2019 та 2020 року.

    Конкурсний бал:

    Конкурсний бал = УМ*0,35 + ІУ*0,45 + ІМ/М*0,2
    Конкурсний бал має бути не менше 125,0 балів.

    Коефіцієнт для свідоцтва про повну загальну середню освіту становить 0.
    Джерело на сайті Приймальної комісії

     Бюджетні місця: 

    2020 рік – 13* місць (денна форма навчання), 6 місць (заочна форма навчання)
    2019 рік – 12 місць, 2018 рік – 11 місць
    За умови рекоменданції на бюджет,
    оригінали необхідно принести з 27.08.2020 р. по 31.08.2020 р.
    * Максимальний обсяг державного замовлення
    Джерело на сайті Приймальної комісії

    Вартість навчання (2020 рік):

    Денна форма навчання: 29 000 грн/рік
    Заочна форма навчання: 16 800 грн/рік
    Термін подання оригіналів документів уточнюється.
    Джерело на сайті Приймальної комісії

    Документи, необхідні для зарахування (2019 рік):

    Переглянути/завантажити інформацію

    Форма навчання:

    Денна, заочна

    Освітня програма:

    «Міжнародні соціальні проєкти та волонтерські організації»

    Випускова кафедра:

    кафедра філософії

    Детальніше про спеціальність

Увага!

Терміни вступної кампанії можуть бути переглянуті у зв’язку із загальнонаціональним карантином для запобігання розповсюдження короновірусної хвороби.

Етапи вступної кампанії на 1-й курс 2020

Реєстрація ЗНО

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року.

Запрошення на ЗНО

Розміщення запрошень-перепусток у персональний кабінетах вступників.

Математика

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики.

Українська мова та література

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Іноземна мова

Зовнішнє незалежне оцінювання з німецької, французької, іспанської мови / англійської мови.

Історія України

Зовнішнє незалежне оцінювання з історія України.

Результати

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація електронних кабінетів

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту.

Основний етап (іспити/співбесіди)

Прийом заяв та документів на основі співбесіди та/або вступних іспитів.

Основний етап (загальні умови)

Прийом заяв та документів на основі ЗНО.

Закінчення основного етапу

Закінчення прийому заяв та документів на основі ЗНО.

Рекомендація на бюджет

Терміни оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення.

Подача оригіналів документів (бюджет)

Етап подачі оригіналів документів та закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення.

Подача оригіналів документів (контракт)

Етап подачі оригіналів документів та закінчення строку виконання вступниками, які отримали рекомендацію, вимог до зарахування на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб.

Зарахування (бюджет)

Наказ про зарахування за державним замовленням.

Зарахування (контракт)

Наказ про зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб.

Nike Dame Sko Udsalg

ЗНО*

1. Українська мова та література
2. Історія України / математика
3. Іноземна мова / історія України

* в залежності від спеціальності. Детальніше дивіться нижче.

ОБИРАЙ ФСП!

Наш факультет – це твій пріоритет №1

ФСП. Школа. Разом.

Факультет соціології і права розпочинає активну роботу із закладами середньої освіти з метою профорієнтації школярів. Ми дуже цінуємо кожного абітурієнта і хочемо поспілкуватися як зі школярами, так із вчителями. Ми це робимо не лише через бажання проінформувати про наш факультет, а і для того, щоб краще зрозуміти, чим цікавляться та чого прагнуть сучасні старшокласники.

Ми завжди раді провести зустріч із старшокласниками у закладах середньої освіти!
Якщо Ви зацікавлені у таких заходах та у профорієнтаційній роботі, напишіть нам на fsp.kpi.ua@gmail.com.
Ми швидко відповімо та обговоримо формат зустрічі з учнями Вашої школи/гімназії/ліцею.

Наші ЦИФРИ

adidas release

Telegram для абітурієнтів ФСП

Шановні наші абітурієнти!
Ми дуже цінуємо кожного з вас та вдячні, що зацікавилися нашим факультетом! Тому ми створили спеціальний канал у Telegram для того, щоб більш оперативно та якісно інформувати вас про новини вступної кампанії та нашого факультету.

Підписуйтеся та будьте у курсі всіх новин:

Канал «Абітурієнт ФСП»: t.me/abiturientfspkpi
Чат для абітурієнтів ФСП: t.me/abiturientfspkpi_chat 

Встановити додаток Telegram для Android та iPhone/iPad
Встановити декстоп-версію додатку Telegram для Windows/Mac/Linux та macOS

Levis X Jordan 6

Новини факультету

Nike custom

Довідкова інформація

Україна, м. Київ, 03056,
проспект Перемоги, 37,
КПІ ім. Ігоря Сікорського, корпус №7 та №19
+38 (096) 282 77 11 // +38 (044) 204 90 20
Facebook // Telegram (канал) // Телеграм (чат)
fsp.kpi.ua@gmail.com
http://fsp.kpi.ua/
Сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Обирай наш факультет!

ФСП – це твій пріоритет №1!
Men’s Sneaker Hub Online

Adidas china